UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Щодня: 08:00 - 20:00

МРТ спектрографія

Функціональна діагностика

МРС — діагностичне дослідження, яке дозволяє отримати інформацію про метаболічні процеси в організмі людини. В UniClinic у Запоріжжі проводиться МР-спектроскопія головного мозку, спинного мозку та внутрішніх органів.

дорослі
діти
виїзд додому
Loading...

Магнітно-резонансна спектроскопія у Запоріжжі

МРС — діагностичне дослідження, яке дозволяє отримати інформацію про метаболічні процеси в організмі людини. На відміну від МРТ спектроскопія відображає не пошарову структуру тканин, а вміст біологічно активних речовин та біохімічну активність усередині клітин. Метод широко застосовується у неврології та онкології. В UniClinic у Запоріжжі проводиться МР-спектроскопія головного мозку, спинного мозку та внутрішніх органів.

Протипоказання до використання МР-спектроскопії

Діагностика виконується на магнітно-резонансному томографі. Так само як для МРТ, протипоказаннями для МРС є:

  • присутність у тілі металевих сторонніх тіл, протезів та імплантів (виняток — зубні протези);
  • наявність кардіостимулятора;
  • використання електронного кохлеарного імпланту в середньому вусі.

Під час вагітності проведення процедури можливе у разі крайньої необхідності, переважно в ІІ–ІІІ триместрах.

При яких захворюваннях призначають

Дослідження вмісту в тканинах біологічно активних речовин призначається при:

  • травмах головного мозку;
  • нейродегенеративних патологіях;
  • доброякісних та злоякісних новоутвореннях;
  • розсіяному склерозі.

Направлення на МРС видає профільний фахівець.

Як підготуватися до обстеження

Процедура не потребує спеціальної підготовки. Безпосередньо перед скринінгом необхідно зняти з себе всі предмети з металу або які містять металеві елементи, — ювелірні прикраси, годинники, окуляри, шпильки, ремінь.

Як проводиться процедура

Пацієнт лягає на горизонтальну площину томографа і слідує вказівкам лікаря-радіолога. Апарат виконує сканування, спеціальна програма на комп'ютері формує деталізовані зображення. Процедура триває 15-20 хвилин. Результати в електронному вигляді відправляються пацієнту та його лікарю.

Результати дослідження

На підставі досліджень та висновків радіолога профільний лікар ставить точний діагноз. Метод дозволяє визначити тип та ступінь агресивності пухлини, діагностувати ішемічний та геморагічний інсульт головного мозку, хвороби Альцгеймера та Паркінсона.

Обладнання в UniClinic

Для проведення МРТ спектроскопії головного мозку, спинного мозку та внутрішніх органів в UniClinic використовується томограф Siemens MAGNETOM Amira виробництва Німеччини, оснащений функцією виконання спектроскопії. Знижений на 97% рівень шуму робить процедуру комфортною для пацієнта. Висока якість зображень дозволяє виявляти патології ще до клінічних проявів захворювання, здійснювати диференційовану діагностику в особливо складних ситуаціях.

Ціна МР-спектроскопії Запоріжжя

Вартість обстежень методом МРС вказана у прайсі на сайті клініки. Для уточнення деталей діагностики та запису на процедуру зв'яжіться з консультантом UniClinic в месенджері, онлайн-чаті, за телефоном або залиште заявку на зворотний дзвінок.

до 3% твоя особиста знижка!
Приєднуйся до Viber боту
Отримуй при кожному візиті!