UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб:
08:00 - 18:00
Нд:
08:00 - 16:00

МР всього тіла з DWI (розширений протокол)

Функціональна діагностика

В UniClinic проводиться МРТ - комплексна магнітно-резонансна томографія — високоточний та неінвазивний метод діагностики всіх систем організму, що дозволяє за одне обстеження дослідити стан усіх тканин та органів. МР-скринінг призначається в рамках check-up програм для підтвердження або спростування діагнозу, контролю ефективності лікування.

дорослі
діти
виїзд додому

Повне МРТ організму у Запоріжжі

Комплексна магнітно-резонансна томографія — високоточний та неінвазивний метод діагностики всіх систем організму, що дозволяє за одне обстеження дослідити стан усіх тканин та органів. МР-скринінг призначається в рамках check-up програм для підтвердження або спростування діагнозу, контролю ефективності лікування. У багатопрофільній клініці UniClinic МРТ всього тіла проводиться за показаннями з направленням лікаря, а також за бажанням пацієнта.

Особливості МРТ всього тіла

Повне обстеження включає скринінг:

 • головного мозку та кісток черепа;
 • хребта;
 • кінцівок;
 • суглобів;
 • судин;
 • внутрішніх органів — черевної порожнини, заочеревинного простору, малого таза;
 • м'яких тканин.

Ціна МРТ всього організму на сайті UniClinic вказана без контрасту. Сканування відбувається у режимі дифузії. Метод відомий як дифузно-зважена МРТ (DWI) і ґрунтується на зміні швидкості руху молекул води в тканинах з патологіями. На відміну від звичайної МРТ з контрастом і без контрасту метою DWI є не візуалізація структури органів та тканин, а вивчення процесів, що відбуваються на клітинному рівні.

Коли потрібно зробити повне МРТ

Комплексне обстеження виконується при:

 • болях невідомої етіології;
 • тяжких закритих травмах та ймовірному пошкодженні органів;
 • підозрі на інфаркт, інсульт, онкологію;
 • виявленні системного захворювання, що впливає на декілька органів, систем;
 • наявності раку на пізній стадії — для виявлення метастазування або підтвердження його відсутності.

DWI рекомендується у профілактичних цілях для визначення проблем зі здоров'ям на ранньому етапі, за відсутності симптомів, проводиться перед операціями та у післяопераційний період. МР-діагностика також потрібна для відстеження стану онкохворих у період ремісії, оцінки ефективності лікування.  

Чи можна робити відразу МРТ всього: безпека процедури

Люди, які звертаються до нашої клініки, часто запитують, чи можна робити МРТ всього тіла. Дифузно-зважена МР-томографія призначається пацієнтам незалежно від віку, статі та стану здоров'я. Магнітне поле, на відміну від рентгенівських променів, не становить небезпеки для організму.
Процедура не рекомендована жінкам у першому триместрі вагітності, пацієнтам із кардіостимулятором, металевими імплантами. Відносні протипоказання — клаустрофобія та деякі психічні розлади, неможливість перебування в нерухомому положенні протягом 20-30 хвилин.

Як підготуватися до обстеження

Оскільки процедура виконується без контрасту, завчасна підготовка не потрібна. По можливості за 2-3 дні варто відмовитися від прийому газоутворюючих продуктів, до яких належать сирі фрукти та овочі, газовані напої, бобові, хліб та випічка. Бажано одягнути одяг без металевої фурнітури.

Як відбувається процедура

 Безпосередньо перед МРТ необхідно зняти з тіла всі предмети з металу – прикраси, годинники, окуляри, ремінь. Пацієнт займає зручне положення на горизонтальній площині томографа, під час сканування лежить нерухомо та виконує вказівки лікаря-рентгенолога. Апарат робить знімки, за якими за допомогою спеціальної програми складається тривимірне зображення всіх органів і систем організму. Результати скринінгу в електронному вигляді відправляються пацієнту та лікарю, який видав направлення на діагностику.

Результати МРТ всього організму

3D-зображення дає лікарям інформацію про стан всього організму та показує:

 • запальні процеси, некроз тканин;
 • аномалії у будові внутрішніх органів;
 • порушення кровотоку;
 • доброякісні та злоякісні новоутворення, метастази.

Ділянки з дифузією, що не відповідає нормі, підлягають повторному, детальнішому обстеженню.

Обладнання в UniClinic

У нашій клініці діагностика проводиться на апараті Siemens MAGNETOM Amira німецького виробництва. Томограф нового покоління має знижене шумове навантаження та функцію автоматичного налаштування під параметри пацієнта. Сканування не викликає дискомфорту та негативного впливу на організм.

Ціна МРТ всього тіла в Запоріжжі

Вартість повного дифузного скринінгу фіксована. На МРТ всього тіла ціна в Запоріжжі в UniClinic вказана на сайті. Щоб отримати детальну інформацію про послугу, запис на діагностику, зв'яжіться з консультантом клініки або залиште заявку на зворотний дзвінок.

до 3% твоя особиста знижка!
Приєднуйся до Viber боту
Отримуй при кожному візиті!