UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб:
08:00 - 16:00
Нд:
08:00 - 14:00

Операції на чоловічих статевих органах, з пластикою та без

Стаціонар

Генітальна хірургія - один із напрямків UniClinic, в рамках якого проводяться різні операції на половому члені з використанням передових методик та сучасного малотравматичного обладнання.

дорослі
діти
виїзд додому

Інтимна пластика для чоловіків у Запоріжжі

Генітальна хірургія - один із напрямків UniClinic, в рамках якого проводяться різні операції на половому члені з використанням передових методик та сучасного малотравматичного обладнання.

Особливості операцій на чоловічих статевих органах

Оперативне втручання дозволяє виправити дефекти статевих органів — вроджені чи придбані. Результатом операції стає підвищення сексуальної привабливості, виправлення естетичних недоліків статевих органів. Лікувальна (андрогенітальна) хірургія спрямована на відновлення статевої функції.

Види операцій за напрямом

У хірургічному відділенні UniClinic проводяться такі види інтимної пластики для чоловіків:

 • корекція: скротумліфтинг (підтяжка мошонки),ендопротезування яєчка, денервація головки члена.
 • пластика пеніса: циркумцизіо (часткове або повне обрізання крайньої плоті); усунення викривлення вгору, вбік чи вниз; френулотомія (пластика вуздечки).
 • чоловіча інтимна контурна пластика за допомогою філерів для потовщення, ліпофілінг (для збільшення діаметра),лігаментотомія (для подовження) статевого члена.

Види андрогенітальної хірургії:

 • орхіектомія (видалення одного або двох яєчок);
 • меатотомія (розширення сечівника);
 • орхіпексія (опущення яєчок, які не опустилися самі);
 • вазектомія (висічення та перев'язка сім'явивідних проток);
 • видалення кісти придатків яєчків;
 • варикоцелектомія (лікування варикоцеле);
 • видалення новоутворень (кондилом і папілом).

Кожен випадок унікальний, тому операції на пенісі передує консультація лікаря, огляд та ретельна діагностика.

Показання та протипоказання до чоловічої інтимної пластики

Втручання проводиться у разі, якщо неможливо виправити патологію за допомогою консервативної терапії. Можливі показання до хірургії:

 • естетичні дефекти статевих органів;
 • еректильна дисфункція;
 • доброякісні та злоякісні утворення;
 • звуження крайньої плоті (фімоз);
 • варикоцеле, гідроцелегідроцелі, хвороби Пейроні;
 • вроджене викривлення статевого члена;
 • передчасне сім'явипорскування.

Чоловіча інтимна пластика не може бути проведена, якщо у пацієнта виявлені захворювання, що передаються статевим шляхом; діагностовано важку серцеву, ниркову або печінкову недостатність, порушення згортання крові. Також операція може бути відкладена при гострих запальних захворюваннях і в тих випадках, коли загальний стан пацієнта тяжкий.

Підготовка до хірургічного втручання

Після огляду пацієнту призначають лабораторні та інструментальні обстеження, консультацію анестезіолога та терапевта. Якщо чоловік приймає препарати, що впливають на згортання крові, від них потрібно відмовитися мінімум за тиждень до операції так само, як від алкоголю, цигарок та вживання жирних страв.
6 годин перед операцією важливо не їсти, 2 години - не пити. Перед оперативним втручанням необхідно виконати гігієнічні процедури та поголити лобкову зону.

Період відновлення після операції

Реабілітація займає не більше 3 тижнів, протягом яких необхідно:

утримуватись від статевих контактів;
не відвідувати басейни, сауни, лазні;
стежити за інтимною гігієною;
не вживати алкоголь.

Щоб прискорити відновлення, необхідно точно дотримуватися індивідуальних приписів лікаря. У разі появи почервоніння, набряклості, гною, при підвищенні температури або розходження швів - потрібно терміново звернутися до клініки.

Результати, які можна досягти за допомогою операції

Пластичні операції на мошонці та статевому члені дозволяють прибрати естетичні дефекти, повернути сексуальну привабливість та впевненість у своїх силах. Лікувальні втручання допомагають відновити потенцію, позбутися серйозних захворювань сечостатевої системи, запобігти розвитку онкопатологій.

Вартість операції на чоловічих статевих органах у Запоріжжі

Ціни на послуги генітальної хірургії ви можете уточнити у наших консультантів по телефону або дізнатися під час очної консультації.

Чому краще виконувати операцію в UniClinic

Чоловіча інтимна пластика — задача делікатна, тому ми гарантуємо індивідуальний підхід та повну конфіденційність звернення. UniClinic надає повний комплекс послуг: від консультації спеціаліста до супроводу реабілітації. Ви можете вирішити свої проблеми в одній медустанові в найкоротші терміни.

Знижка 3% назавжди!
на всі послуги UniClinic
Приєднуйся до Viber боту