UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб:
08:00 - 16:00
Нд:
08:00 - 14:00

Пренатальне УЗД

Діагностика

UniClinic запрошує майбутніх мам пройти ультразвукове дослідження у рамках комплексного пренатального скринінгу.

Наша клініка оснащена найновішим діагностичним обладнанням німецького бренду SIEMENS ACUSON.

Проводять УЗД вагітних у Запоріжжі лікарі-сонологи з багаторічним практичним досвідом – завдяки цьому UniClinic незмінно отримує позитивні відгуки пацієнтів.

дорослі
діти
виїзд додому
Loading...

УЗД при вагітності у Запоріжжі. Пренатальне УЗД

UniClinic запрошує майбутніх мам пройти ультразвукове дослідження у рамках комплексного пренатального скринінгу. Наша клініка оснащена найновішим діагностичним обладнанням німецького бренду SIEMENS ACUSON. Проводять УЗД вагітних у Запоріжжі лікарі-сонологи з багаторічним практичним досвідом – завдяки цьому UniClinic незмінно отримує позитивні відгуки пацієнтів.

Чи безпечно робити УЗД під час вагітності

Ультразвукове дослідження - безболісна неінвазивна процедура, що представляє собою зовнішнє сканування органів малого таза через черевну стінку. На відміну від рентгена та томографії, ультразвукові хвилі не виробляють іонізуючого випромінювання та не накопичуються в організмі.

Крім того, у своїй роботі лікарі-сонологи суворо дотримуються принципу ALARA – використання мінімально необхідної потужності обладнання. Тому УЗД при вагітності можна проводити стільки разів, скільки цього вимагає ситуація.

Терміни проведення УЗД під час вагітності

Незважаючи на те, що доказів негативного впливу УЗД на плід немає, лікарі-гінекологи рекомендують проводити обстеження без необхідності не частіше, ніж встановлює протокол ведення вагітності. Особливо це стосується 3D та 4D УЗД, які відрізняються підвищеною акустичною потужністю.

Планова діагностика проводиться на кожному триместрі протягом:

 • 5-6 тижнів;
 • 10-14 тижнів;
 • 20-24 тижні;
 • 32-34 тижні.

При необхідності гінеколог може призначити позапланове обстеження, якщо на ранніх термінах було виявлено будь-які патології або стани, які несуть загрозу життю матері та дитини:

 • травми під час вагітності;
 • дистрес плода;
 • неправильне передлежання плода;
 • передчасне відшарування плаценти.

Особливості підготовки до процедури

До 12 тижнів вагітності може проводитися трансвагінальне УЗД. Такий скринінг вимагає відмовитися від сексуальних контактів напередодні обстеження. Також на ранніх термінах перед УЗД рекомендується випити 500 мл води, що дозволить отримати більш чіткі знімки.

На пізніших термінах підготовка до УЗД передбачає лише відмову від продуктів, що провокують газоутворення, за 2–3 дні до скринінгу.

Як проходить пренатальне УЗД

Щоб зробити УЗД під час вагітності, необхідно отримати направлення у лікаря та прийти до діагностичного кабінету у призначений час. В діагностичному кабінеті  пацієнтка лягає на кушетку, оголює живіт. Лікар змащує шкіру живота контактним гелем та проводить сканування за допомогою ультразвукового датчика.

Процедура займає трохи більше 30 хвилин і є абсолютно безболісною.

Результати процедури

Мета обстеження — моніторинг зростання та розвитку плоду, тому в кожному триместрі цілі дослідження будуть різними:

 • 5-6 тиждень - перше УЗД, проводиться для визначення місцезнаходження плодового яйця (з метою виключення позаматкової імплантації) та підтвердження вагітності.
 • 10-14 тижнів - другий скринінг дозволяє встановити точний термін вагітності, підтвердити утворення серця у плода, наявність або відсутність аномалій, вад розвитку.
 • 20–24 тиждень — третій скринінг проводиться з метою оцінки розвитку внутрішніх органів, визначення патологій, які не виявлялися на більш ранніх термінах вагітності.
 • 32-34 тиждень - останнє УЗД плода перед пологами, що дозволяє визначити його передлежання, масу та ймовірність затримки у розвитку, кількість навколоплідних вод, положення плаценти.

Одночасно обстеження дає достовірні відомості про стан придатків, матки, пуповини та плаценти.

Переваги УЗ-обстеження для вагітних у UniClinic

Наша клініка – багатопрофільний заклад. Ми пропонуємо повний комплекс медичних послуг, включаючи УЗД для вагітних у Запоріжжі. Проводимо скринінг на всіх етапах вагітності, використовуємо апаратуру останнього покоління. Також у UniClinic майбутні мами можуть отримати консультацію профільних спеціалістів, здати лабораторні аналізи.

Надійне обладнання для діагностики в UniClinic

Лікарі UniClinic проводять УЗД при вагітності у Запоріжжі на апаратах останнього покоління NX2 та HELX Evolution від SIEMENS ACUSON. Устаткування забезпечене опціями об'ємної візуалізації 3D та 4D, а також функцією Syngo Auto OB, що дозволяє вимірювати біометричні показники плода в автоматичному режимі. Все це дає можливість лікарям-сонологам отримувати максимально достовірну інформацію, на підставі якої профільний фахівець точно ставить діагноз.

Вартість УЗД при вагітності в Запоріжжі

Актуальну вартість ультразвукового обстеження вказано на сайті. Більш детально про процедуру, можливість отримати фото та відео плода після процедури уточнюйте у наших консультантів по телефону.

Знижка 3% назавжди!
на всі послуги UniClinic
Приєднуйся до Viber боту