UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб:
08:00 - 16:00
Нд:
08:00 - 14:00

Біопсія

Поліклініка

Якщо ви шукаєте, де зробити біопсію у Запоріжжі, звертайтесь до UniClinic. У нашій клініці забір біоптату проводиться під місцевою анестезією в амбулаторних умовах. Новоутворення, яке потрібно дослідити, видаляється повністю разом із частиною здорових тканин.

дорослі
діти
виїзд додому

Біопсія у Запоріжжі

Гістологія тканин епідермісу, новоутворень необхідна для діагностування інфекцій та запальних процесів, патологій шкіри з ризиком переродження у меланому та системних захворювань з проявами шкірі. 

Якщо ви шукаєте, де зробити біопсію у Запоріжжі, звертайтесь до UniClinic. У нашій клініці забір біоптату проводиться під місцевою анестезією в амбулаторних умовах. Новоутворення, яке потрібно дослідити, видаляється повністю разом із частиною здорових тканин.

Показання до проведення діагностики

Лабораторне дослідження тканин шкірного покриву проводиться при:

  • запальних процесах нез'ясованої етіології;
  • невусах з підозрою на меланому чи інший вид онкології;
  • глибокому мікозі;
  • екземі, псоріазі;
  • шкірному туберкульозі;
  • аутоімунних захворюваннях.

Аналіз також може призначатися при алопеції незрозумілого генезу.

Види процедури

Біопсія в UniClinic проводиться різними методами, ціна послуги в Запоріжжі також залежить від способу забору матеріалу. Види процедури:

  • Панч. Для висічення короткого стовпця тканин використовується інструмент, що нагадує ручку. Спосіб застосовується для видалення невеликих утворень та діагностики запальних процесів.
  • Shave. Малоінвазивна маніпуляція, яка виконується лазерним скальпелем, підходить виключно для дослідження поверхневих структур.
  • Ексцизійна. Метод передбачає повне хірургічне висічення утворення та прилеглих тканин.

В UniClinic застосовується ексцизійна процедура із гістологічним дослідженням.

Як підготуватися до біопсії

Особливої підготовки до діагностичної процедури не потрібно. Якщо ви вже знаєте, де роблять біопсію та записалися на консультацію до лікаря, напередодні відмовтеся від прийому лікарських засобів, що розріджують кров. Забір біоптату не проводиться при гнійних процесах на шкірі поруч із новоутворенням, загальних гострих інфекціях та прийомі протизапальних препаратів.

Відновлення після процедури

Тривалість носіння пов’язки на ділянці з травмованою шкірою визначається індивідуально. До загоєння рану щодня обробляють антисептиком. У цей час заборонено приймати гарячу ванну, засмагати, відвідувати лазню та басейн, приймати душ дозволено. Якщо накладаються шви, для їх видалення через 7–10 днів необхідно відвідати хірурга.

Переваги маніпуляції під місцевою анестезією в UniClinic

Біопсія в Запоріжжі, в UniClinic переноситься легко завдяки локальному знеболюванню. Процедура видалення новоутворення з одночасним забором тканин для гістологічного дослідження триває 15–20 хвилин. Результати будуть готові за 1-2 тижні.

Ціни на біопсію в Запоріжжі

Дізнатися, скільки коштує зробити біопсію в UniClinic ви можете, ознайомившись із прайсом послуг на сайті. Щоб поставити запитання адміністратору або записатися на консультацію до хірурга, зв'яжіться з нами в месенджері, зателефонуйте або залиште заявку на зворотний дзвінок, заповнивши онлайн-форму.

Знижка 3% назавжди!
на всі послуги UniClinic
Приєднуйся до Viber боту