Відгуки
Консультація лікаря-нейрохірурга
Артур Юрійович Ксензов відповів на всі запитання, надав чіткі рекомендації та допоміг зрозуміти подальший план дій. Відчувається великий досвід і щире людське ставлення до пацієнта. Після консультації залишилося відчуття спокою та впевненості.
Окремо хочу відзначити приємну атмосферу в клініці та ввічливий персонал. Рекомендую Артура Юрійовича як висококваліфікованого нейрохірурга та справжнього професіонала.
Консультація ортопеда-травматолога
Побували на консультації у дитячого ортопеда-травматолога Максименка В.В. в UniClinic. Вразило чуйне відношення доктора до проблеми, його професійні приписи. Дуже сучасний інтер'єр клініки та приємна атмосфера, дитина у захваті.
Ефективна діагностика
Хочу подякувати лікарям Діагностичного відділення UniClinic за швидке, якісне проведення МРТ-дослідження. Відсутність черг, комфортне приміщення, нове обладнання, висококваліфікований персонал - я приємно вражена таким результатом.
Консультація лікаря-дитячого ендокринолога
Дуже задоволений консультацією лікаря ендокринолога Чакмазова Олена Миколаївна. Усе було чітко і по ділу, дуже професійно. Щиро дякую.
Консультація лікаря-уролога
Був у клініці у лікаря уролога, проходив УЗД. Дуже!!! Задоволений!!! Персоналом. Дуже добрий, душевний, приємний персонал. Здоров’я Вам. Велике дякую.
Слава Україні!
МРТ діагностика
Робила в клініці МРТ попереку. Все пройшло гарно. Дуже гарний, ввічливий персонал. Клініка Вищого рівня. Мені все сподобалось. Гарних вам клієнтів і процвітання. Мирного неба та Перемоги всім нам.
Консультація лікаря-мамолога
Була на консультації у лікаря мамолога Стан Н.В.. Залишилася дуже задоволена прийомом, уважністю, компетентністю, турботою лікаря!
Приходжу в "Юніклінік" - не один раз! Дівчата на рецепції завжди зустрічають з посмішкою і завжди готові допомогти! Дуже вдячна Вашому персоналу. І щиро дякую, що в нашому місті нарешті з'явилася клініка такого рівня!
Консультація лікаря-гінеколога
Клініка дуже красива!!! Це перше, що я помітила, щойно підійшла.
Привітні адміністратори, ввічливий лікар (я була у Цурканенка). Усе роз'яснив, показав доступною мовою. Я прийшла зі своїми аналізами, переживала, що не підійдуть, але лікар усе чудово пояснив.
Дуже чисто (що важливо).
Дуже-дуже круто!
Дякую Вам, UniClinic, за Ваш професіоналізм, клієнтоорієнтованість і красу.
Висококваліфікований персонал
Дуже чудове відношення та висококваліфікований персонал. Вдячний вам !!!
Зручна та затишна клініка
Затишна клініка, приємний персонал. Зручна для мене і моєї родини. Обов'язково буду рекомендувати своїм знайомим.
Дякую Вам за Вашу роботу!!!
Дбайливе ставлення
Дякуємо за дуже чуйне, дбайливе ставлення персоналу (особисто Ксенії),оточені турботою.
Найкращий персонал
Дуже вражений сучасністю клініки, а також відношенням персоналу. Так тримати !!!