UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб:
08:00 - 18:00
Нд:
08:00 - 16:00

Біопсія шийки матки з подальшим гістологічним дослідженням

Поліклініка

В UniClinic ви зможете пройти зробити інформативне дослідження шийки матки та стану її слизової.

дорослі
діти
виїзд додому

Біопсія шийки матки у Запоріжжі

Біопсія шийки матки - процедура, що передбачає вилучення зразка тканин для гістологічного дослідження. Цей вид діагностики дозволяє виявити атипові клітини, визначити їх характер, виявити передракові стани, підтвердити чи спростувати онкозахворювання.

Показання для біопсії

Метод застосовується при виявленні змін слизової оболонки під час кольпоскопії або у разі позитивного результату ПАП-тесту. Діагностична процедура призначається при:

 • зміні забарвлення слизової оболонки;
 • виявленні ущільнень та новоутворень;
 • ерозії;
 • зміні клітинних структур, діагностованих під час цитологічного дослідження.

Біопсія та гістологія шийки матки проводяться також у разі, якщо ПАП-ВПЛ-тестом, ПЛР-аналізами підтверджено наявність в організмі папіломавірусів з високою онкогенністю. Лабораторне дослідження біоптату дає можливість діагностувати дисплазію, лейкоплакію, поліпи, ендоцервіцит, а також злоякісні новоутворення.

Методи проведення біопсії шийки матки в UniClinic

Забір матеріалу зазвичай здійснюється за допомогою:

 • скальпеля;
 • пункційної голки (зонда Пайпеля);
 • кюретки для зішкріба;
 • радіохвильового обладнання.

У нашій клініці використовується щадний радіохвильовий метод. Вилучення тканин епітелію, що вистилає шийку та порожнину матки, виконується спеціальним інструментом з електродом, підключеним до радіохвильового апарату. Радіохвилі вапоризують частину клітин, зберігаючи цілісність здорових тканин. Метод не викликає кровоточивості і рубцювання слизової оболонки, може застосовуватися для жінок, що не народжували і планують вагітність.

Як підготуватися до біопсії

Перед процедурою пацієнтці, яка пройшла консультацію та огляд у гінеколога з відеокольпоскопією, призначається комплексне обстеження, що включає:

 • бактеріоскопічне дослідження (мазок на флору);
 • цитологічне дослідження мазка;
 • аналіз крові на біохімію

За показаннями можуть знадобитися УЗД органів малого тазу, коагулограма, аналізи на гепатит, ВІЛ, виявлення захворювань, що передаються статевим шляхом.
Перед взяттям зразка тканин шийка матки не повинна піддаватися механічному та хімічному впливу. Протягом 2 днів до процедури не рекомендуються сексуальні контакти, спринцювання, використання тампонів та інтравагінальне введення лікарських препаратів.

Застосування діагностичного методу заборонено у І та ІІІ триместрі вагітності, при порушенні згортання крові, гострих інфекційних захворюваннях, запальних процесах шийки матки.

Як проводиться біопсія тканин порожнини та шийки матки з гістологічним дослідженням

Маніпуляція виконується амбулаторно на 5-20 день циклу, щоб до наступної менструації слизова встигла відновитися. Лікар визначає патологічні ділянки за допомогою кольпоскопічних тестів з розчином йоду і 3% оцтовою кислотою. Радіохвильова біопсія не викликає сильних больових відчуттів, проте лікар застосовує місцеву анестезію.

Багато жінок також цікавить, скільки часу займає процедура. Забір матеріалу триває в середньому 10-20 хвилин, результат аналізів буде готовий через 7-10 днів.

Переваги діагностики в UniClinic

Біопсію шийки матки в UniClinic у Запоріжжі варто вибирати не лише через доступну ціну, а й через високу точність постановки діагнозу після першого звернення до гінеколога.

Довіривши своє здоров'я професіоналам нашої клініки, ви отримаєте:

 • високу якість обслуговування - здійснюємо прийом за попереднім записом з нагадуванням про дату візиту;
 • комплексний підхід при обстеженні - не призначаємо зайвих аналізів та апаратних досліджень;
 • гарантію безпеки процедури – працюємо на сучасному обладнанні, діагностику виконують фахівці, які постійно підвищують кваліфікацію в Україні та за кордоном.

UniClinic має власну лабораторію, тому аналізи робляться без затримок.

Вартість діагностики в Запоріжжі

На процедуру біопсії слизової оболонки матки ціна залежить від методу забору зразка тканин та необхідності застосування анестезії. Вартість діагностичних процедур вказана у прайсі на сайті. Щоб дізнатися деталі проведення дослідження, зв'яжіться з адміністратором клініки по телефону або залиште заявку на зворотній дзвінок.

 

до 3% твоя особиста знижка!
Приєднуйся до Viber боту
Отримуй при кожному візиті!