UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб:
08:00 - 16:00
Нд:
08:00 - 14:00

Діагностичні дослідження інфекцій шкіри

Лабораторія
Поліклініка

Діагностика захворювань шкіри в UniClinic у Запоріжжі включає візуальний огляд ураженої ділянки, проведення інструментальних та лабораторних досліджень. Проходження комплексного обстеження дозволяє лікарю точно поставити діагноз, підібрати ефективний метод лікування, запобігти розвитку захворювання та появі ускладнень.

дорослі
діти
виїзд додому

Діагностичні дослідження інфекцій шкіри у Запоріжжі

Діагностика захворювань шкіри в UniClinic у Запоріжжі включає візуальний огляд ураженої ділянки, проведення інструментальних та лабораторних досліджень. Проходження комплексного обстеження дозволяє лікарю точно поставити діагноз, підібрати ефективний метод лікування, запобігти розвитку захворювання та появі ускладнень.

Показання щодо дослідження

Звернутися до дерматолога варто обов'язково, якщо вас турбують:

 • висипання у вигляді гнійників, червоних точок або пухирців;
 • свербіж шкірного покриву;
 • лущення шкіри;
 • піодермії — гнійні запалення;
 • вугровий висип;
 • папіломи, кондиломи;
 • неприємний запах ступнів;
 • потовщення, деформація нігтів.

Діагностика призначається як для постановки первинного діагнозу, так і для оцінки ефективності лікування.

Види та методи досліджень

Найбільш поширеним методом інструментальної діагностики, який застосовується під час первинної консультації, є дерматоскопія – візуальний огляд патологічної ділянки під інтенсивним освітленням та багаторазовим збільшенням. Люмінесцентна лампа Вуда за допомогою підсвічування різних типів інфекцій різними кольорами дає можливість діагностувати мікози, вульгарні вугри, псевдомонадну інфекцію та різнобарвний лишай.
Крім того, призначаються лабораторні аналізи:

 • бактеріоскопічне дослідження біоматеріалу, взятого з осередка ураження — гнійника, пухирця, пустули або виразки;
 • загальні аналізи крові та сечі;
 • ПЛР та ІФА-тести.

При наявності новоутворень, за яких існує ризик ракового переродження, виконується біопсія з гістологією.

Як проводять діагностику шкірних захворювань

Діагностика грибкових захворювань шкіри, а також вірусних та бактеріальних шкірних інфекцій починається з консультації дерматолога, вивчення скарг та анамнезу, візуального огляду. Список досліджень призначається індивідуально. Взяття зіскрібка для бактеріологічного дослідження виконується під час первинного прийому. Після того, як будуть готові результати, при повторному візиті лікар ставить діагноз та призначає схему лікування.

Чому важливо вчасно звернутися до фахівця

При шкірних захворюваннях діагностика та лікування, проведені вчасно, підвищують ефективність медикаментозної терапії. Більше того, висипання на шкірі можуть бути симптомом прихованих інфекційних процесів, дисфункції внутрішніх органів, порушень в роботі нервової та ендокринної систем. Своєчасне звернення до клініки дозволить не допустити прогресування захворювання.​

Вартість діагностики шкірних захворювань у Запоріжжі

З актуальними цінами на консультації дерматолога та обстеження ви можете ознайомитись у прайсі на сайті UniClinic. Для запису на прийом до лікаря зв'яжіться з консультантом клініки в онлайн-чаті, будь-якому зручному месенджері, або залиште онлайн-заявку на зворотний дзвінок.

Знижка 3% назавжди!
на всі послуги UniClinic
Приєднуйся до Viber боту