UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб:
08:00 - 16:00
Нд:
08:00 - 14:00

Хірургічне лікування геморою

Стаціонар

UniClinic пропонує повний спектр медичних послуг в області проктології, який включає: консультацію спеціаліста, діагностичні заходи, лікування геморою хірургічним шляхом та допомогу у реабілітації.

дорослі
діти
виїзд додому

Лікування геморою в Запоріжжі. Хірургічне лікування та видалення

UniClinic пропонує повний спектр медичних послуг в області проктології, який включає: консультацію спеціаліста, діагностичні заходи, лікування геморою хірургічним шляхом та допомогу у реабілітації. У клініці створені максимально комфортні умови для пацієнта, які допомагають досягти результату та прискорити одужання.

Способи лікування геморою

На ранніх стадіях захворювання та при гострій формі застосовується консервативна терапія, основне завдання якої – зняти больовий синдром. За відсутності ефекту від амбулаторного лікування, наявності вузлів, що випадають і не вправляються, геморой підлягає хірургічному лікуванню.
Поряд із класичними операціями сучасна медицина пропонує малоінвазивні способи втручання:

 • Біополярна система лігування судин HET™ (Hemorrhoid Energy Therapy). Розробка американської компанії Medtronic, яка є набором високоточних інструментів: лігатор, біополярні електроди та вбудоване LED-освітлення. На геморой, видалення якого займає трохи більше 20 хвилин, впливають теплової енергією (t 60°С),внаслідок чого відбувається компресія та коагуляція тканин. Сам же гемороїдальний вузол позбавляється кровопостачання та атрофується. Вважається найбільш щадною процедурою.
 • Склеротерапія геморою - малоінвазивне втручання з використанням склерозантів, спеціальних речовин, які склеюють венозні стінки. Потрапляючи у пряму кишку, вони перекривають кровопостачання тканин, і вузол злипається. Процедура доцільна на першій, другій, третій стадії захворювання.
 • Інфрачервона коагуляція ніжки гемороїдального вузла. Як зрозуміло з назви, спеціальний апарат генерує інфрачервоне випромінювання і за допомогою теплової енергії забезпечує коагуляцію тканин. Метод дозволяє зупинити кровотечі при геморої першої, другої стадії.
 • Лігування за допомогою латексних кілець. Застосовується на третій, іноді четвертій стадії захворювання при чітко виражених і випадаючих гемороїдальних вузлах. Лікування геморою та операція полягають у накладенні на ніжку вузла спеціального латексного або силіконового кільця, призначенного зупинити судинний кровотік. В результаті вузол відмирає і максимум через два тижні виходить назовні при випорожненні разом із лігатурою.

Видалення геморою в Запоріжжі доступне будь-яким способом. Фахівці UniClinic підберуть найбільш щадний та безпечний варіант з урахуванням стану вашого здоров'я.

Причини, симптоми та стадії захворювання геморою

Основні фактори розвитку геморою:

 • гіподинамія та сидячий спосіб життя
 • незбалансоване харчування та ожиріння
 • хвороби шлунково-кишкового тракту та судин
 • хронічні запори, інфекційні та запальні процеси у прямій кишці
 • надмірні фізичні навантаження, хронічний стрес
 • вагітність та пологи.

Симптоми, що вимагають консультації проктолога:

 • свербіж, болючі відчуття, тяжкість і дискомфорт в області заднього проходу;
 • слизові, кров'яні виділення з ануса;
 • біль та складність при дефекації;
 • поява болючих вузлів.

За формою геморой може бути гострим та хронічним, за місцем локалізації – внутрішнім та зовнішнім. План лікування та вартість видалення геморою залежать від стадії захворювання:

 1. 1 стадія. Поява щільних, болючих гемороїдальних вузлів, подразнення шкіри, свербіж, почервоніння в області анального отвору.
 2. 2 стадія. Набряклість навколо ануса, різкий біль при дотику до вузлів, що посилюється під час сидіння або ходіння. Акт дефекації дуже утруднений, через біль практично неможливий.
 3. 3 стадія. Вузли набувають синюшного кольору з чорними вкрапленнями, що свідчить про початок некрозу тканин. Також можуть утворюватись гнійники, що свідчать про розвиток парапроктиту.
 4. 4 стадія. Захворювання перетворюється на хронічну форму, коли вузли постійно випадають при кашлі, зміні становища тіла, відходженні газів.

Як відбувається хірургічне лікування геморою в UniClinic

Після діагностування геморою в нашій клініці лікар визначає тактику лікування, розглядає необхідність операції та можливість використовувати малоінвазивні методи. Оперативне втручання проводять досвідчені хірурги-проктологи, використовуючи сучасні методики та атравматичне обладнання.
Висічення займає не більше години. Потім кілька годин пацієнт перебуває під наглядом лікаря та залишає клініку того ж дня.

Підготовка до процедури

Найчастіше такі операції носять плановий характер. Напередодні пацієнтові достатньо ретельно очистити кишечник і не приймати воду та їжу у день проведення процедури.

Технологія проведення операції

Малоінвазивні втручання передбачають використання спеціальних апаратів, що замінюють традиційний скальпель та ректальне дзеркало. Техніка проведення операцій різними методами практично не відрізняється один від одного:

 1. Виконується місцева анестезія.
 2. У пряму кишку через анальний прохід вводиться прилад (іноді за допомогою аноскопа),який впливатиме на гемороїдальний вузол.
 3. Проводиться необхідний вплив, внаслідок чого перекривається кровотік до уражених тканин.

Більш детальну інформацію про те, як лікар планує вирізати геморой у вашому випадку і якою буде ціна процедури, вам розповість фахівець на очній консультації.

Період реабілітації

Після операції пацієнту потрібен час на відновлення, протягом якого важливо дотримуватись наступних рекомендацій:

 • уникати фізичної перенапруги протягом 2-3 тижнів
 • ретельно проводити особисту гігієну
 • не напружуватись під час випорожнення
 • змінити раціон харчування: додати продукти, багаті на клітковину, і виключити ті, що провокують газоутворення.

За місяць необхідно пройти повторну консультацію проктолога.

Можливі ускладнення процедури

Ігнорування лікарських рекомендацій – часта причина рецидивів хвороби. При цьому можуть виникнути нагноєння, кровотеча, свищі, звуження анального каналу. Такі симптоми потребують негайного звернення до клініки.

Переваги лікування геморою хірургічним шляхом в UniClinic

Лікування геморою проводять фахівці з багаторічним досвідом, операції виконуються за допомогою сучасного медичного обладнання, а перевага малоінвазивним методикам дозволяє нам встановлювати доступні ціни в нашій клініці у Запоріжжі.​

Вартість лікування геморою в Запоріжжі

Вигляд оперативного втручання хірург-проктолог UniClinic підбирає індивідуально для кожного пацієнта, тому ціна операції видалення геморою буде різною. Точну інформацію ви отримаєте під час консультації після складання плану лікування.

Знижка 3% назавжди!
на всі послуги UniClinic
Приєднуйся до Viber боту