Хірургічний стаціонар
  UniClinic

  Найсучасніші операційні блоки
  Хірургія високих технологій

UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Щодня: 08:00 - 20:00

Хірургічний стаціонар UniClinic

Як відомо, підготовка до операційного лікування та післяопераційне відновлення організму найчастіше всього потребує знаходження пацієнта в умовах стаціонару.

UniClinic об'єднує в собі потужну команду висококваліфікованих анестезіологів та хірургів за основними напрямками хірургії.

В операційних UniClinic здійснюються як планові, так і екстрені оперативні втручання з більшості напрямів медицини. І навіть незважаючи на те, що наші лікарі віддають перевагу малоінвазивним методикам, після них пацієнти також потребують перебування в палатах стаціонару протягом 1 доби.

Крім того, перебування пацієнтів в стаціонарі дозволяють проводити передопераційну підготовку та післяопераційне спостереження пацієнта з урахуванням проведення лікувально-діагностичних процедур.

Основні напрямки хірургічного лікування в UniClinic
 • Загальна хірургія

  Хірургічне лікування захворювань черевної порожнини та заочеревинного простору. Ендоскопічна та лапароскопічна хірургія.

 • Флебологія

  Малоінвазивне лікування варикозу, тромбозів, Радіочастотна абляція, мініфлебектомія, склеротерапія. 

 • Ортопедія/травматологія

  Малоінвазивна артроскопія, ендопротезування, кістково-пластична хірургія. Дитяча хірургічна ортопедія та травматологія. Сучасна діагностика.

 • Нейрохірургія

  Діагностика та хірургічне лікування патології та травми головного, спинного мозку та хребта. Онкохірургія.

 • Мамологія

  Діагностика та хірургічне лікування захворювань молочних залоз. Онкопластична мамологічна хірургія. Естетична хірургія молочних залоз.

 • Гінекологія

  Діагностична та хірургічна лапараскопія, гістероскопія. Міомектомія. Операції на придатках. Реконструктивна гінекологія. Онкогінекологія.

 • Проктологія

  Сучасна діагностика та малоінвазивна хірургія патологій товстої та прямої кішки, анальної ділянки. Хірургія проктологічних онкзахворювань.

 • Урологія

  Комплексна оперативна урологія: операції на нирках та сечоводах, на передміхуровій залозі, на сечовому міхурі та уретрі. Онкохірургія урологічних захворювань.

 • ЛОР-хірургія

  Хірургічне лікування захворювань ЛОР-органів, в т.ч. онкозахворювань. Функціональна риносептопластика. Дитяча ЛОР-хірургія.

 • Естетична хірургія

  Пластична хірургія молочних залоз: аугментаційна та редукційна мамопластика, заміна імплантів. Пластика після мастектомії. Абдомінопластика.

 • Рентгенваскулярна хірургія

  Внутрішньосудинні операції під контролем ангіографа. Стентування. Балонна ангіопластика.

 • Онкохірургія

  Сучасна хірургія новоутворень. Онкопластична мамологія, гінекологія, абдомінальна хірургія, урологія, проктологія, ендокринна хірургія, оториноларингологія, нейрохірургія. Онкологічні консиліуми.

 • Ендокринна хірургія

  Діагностика та хірургічне лікування захворювань щитовидної залози, Малоінвазивні методики. Видалення щитовидної залози. 

Переваги Хірургічного стаціонару UniClinic
 • 01
  Сучасний операційний блок

  Задля безпеки пацієнтів, операційні Клініки оснащені анестезіологічним та хірургічним обладнанням світових лідерів США, Євросоюзу, Японії: Hill-Rom, Trumpf, Siemens Healthcare, Karl Storz, General Electric, Nihon Kohden, Medtronic, Covidien, Alsa Apparecchi Medicali.

 • 02
  Інтенсивна терапія

  Для надання інтенсивної медичної допомоги в післяопераційний період, в Хірургічному стаціонарі створено Блок Інтенсивної терапії, який оснащено Системою цілодобового моніторингу та сучасним медичним обладнанням світових виробників Hill-Rom, Trumpf, General Electric, Nihon Kohden, B.Braun

 • 03
  Надточна діагностика

  з метою проведення доопераційного обстеження, здійснення малоінвазивних хірургічних втручань та візуалізаційного контролю за проведенням операцій, UniClinic оснащено діагностичним обладнанням останнього покоління Siemens, Calypso та ін.

 • 04
  Комфортабельний стаціонар

  Пацієнти Хірургічного стаціонару UniCLinic перебувають в комфортних палатах,що оснащені кнопкою виклика медичного персоналу, кисневими системами та медичними функціональними ліжками. Індивідуальне та дієтичне харчування доступно завдяки власному ресторану. 

 • 05
  Післяопераційний нагляд

  Післяопераційний супровід пацієнтів в UniClinic здійснюється під цілодобовим наглядом лікарів за допомогою системи моніторингу Care Station від General Electric (США),що дозволяє дистанційно спостерігати за показниками життєдіяльності всіх пацієнтів стаціонару.

 • 06
  Професійність лікарів

  В UniClinic ми пропонуємо нашим пацієнтам повний комплекс послуг із надання якісної хірургічної допомоги. Починаючи від первинної консультації хірурга, проведення діагностики та передопераційної підготовки, до виконання самої операції та закінчуючи комплексною реабілітацією та спостереженням у післяопераційному періоді.

Безпечне, якісне та комфортне хірургічне лікування в UniClinic це:

 • Досвідчені лікарі анестезіологи
 • Міжнародні клінічні протоколи лікування
 • Оперативна діагностика
 • Автоматизована киснева станція
 • Автоматична система моніторингу стану пацієнта
 • Сучасне хірургічне та анестезіологічне обладнання
 • Комфортні функціональні ліжка

БЛОК ІНТЕНСИВНОЇ ТЕРАПІЇ в UNICLINIC

Блок інтенсивної терапії - це частина Хірургічного стаціонару для надання інтенсивної медичної допомоги в післяопераційний період та у випадку відновлення життєво важливих функцій організму.

Відділення оснащено сучасним обладнанням таких світових виробників, як Hill-Rom, Trumf, General Electric, Nihon Kohden, B.Braun. 

Наркозно-дихальні апарати відділення з унікальною функцією Ентропії забезпечують якісне та безпечне проведення анестезії.

Централізована станція моніторингу Care Station від General Electric (США) надає можливість лікарям отримувати своєчасну і комплексну об`єктивну оцінку стану пацієнта відділення.

Коли необхідна екстрена госпіталізація до Хірургічного стаціонару UniClinic:

Лікарі–хірурги нашої Клініки успішно лікують такі гострі хірургічні стани:

 1. Гострий апендицит
 2. Ущемлені грижі
 3. Перфоративні виразки шлунка та 12-палої кишки
 4. Гострий панкреатит
 5. Гостра кишкова непрохідність
 6. Перитоніт
 7. Ниркова колька
 8. Гостра затримка сечі при сечокам'яній хворобі
 9. Механічна жовтяниця
 10. Апоплексія яєчника
 11. Маточні кровотечі
 12. Позаматкова вагітність

Наші хірурги

Основні послуги Хірургічного стаціонару UniClinic

до 3% твоя особиста знижка!
Приєднуйся до Viber боту
Отримуй при кожному візиті!