UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб:
08:00 - 16:00
Нд:
08:00 - 14:00

Колоноскопія. Відеоколоноскопія

Ендоскопічна діагностика

В UniClinic проводиться відеоколоноскопія – "золотий" стандарт дослідження стану слизової оболонки товстої та прямої кишки. Метод застосовується для діагностики неспецифічних запальних захворювань, непрохідності кишечника, доброякісних та злоякісних новоутворень.

дорослі
діти
виїзд додому

Колоноскопія у Запоріжжі, відеоколоноскопія: переваги та вартість

Відеоколоноскопія – "золотий" стандарт дослідження стану слизової оболонки товстої та прямої кишки. Метод застосовується для діагностики неспецифічних запальних захворювань, непрохідності кишечника, доброякісних та злоякісних новоутворень.

В UniClinic проводиться візуальний огляд внутрішніх органів із фото- та відеофіксацією. Обстеження може включати забір біоптату з наступним гістологічним або цитологічним аналізом. 

Що таке колоноскопія. Переваги та особливості обстеження

Колоноскопія – процедура, яка виконується за допомогою ендоскопа. Трубка апарата з відеокамерою та підсвічуванням вводиться в пряму кишку. Зображення тканин епітелію відображається на моніторі комп'ютера.

Ендоскопічний метод дозволяє виявити дрібні патології слизової оболонки, які неможливо виявити за допомогою рентгена, УЗД або МРТ. У процесі огляду також береться зразок тканини для біопсії, видаляються поліпи та сторонні тіла, зупиняється кровотеча.

Процедура безболісна, але для мінімізації дискомфорту бажано застосовувати місцеву анестезію або проводити діагностику уві сні.

Показання та протипоказання до проведення

Ендоскопія призначається при:

  • хронічних запорах;
  • непрохідності кишечника;
  • кровотечах;
  • підозрі на пухлини, хворобу Крона, виразковий коліт.

Пацієнтам віком від 40 років рекомендується щорічно проходити профілактичне обстеження.

Процедура протипоказана при вагітності, тяжкій легеневій або серцевій недостатності, після нещодавно перенесеного інфаркту міокарда чи інсульту.

Підготовка до процедури

Щоб забезпечити ефективність та високу інформативність діагностики, необхідно дотримуватись вимог щодо підготовки до обстеження.

За 3 дні до ендоскопії слід виключити з раціону продукти, багаті на клітковину (сирі фрукти, овочі, бобові, злаки),копченості, консерви та ковбасні вироби.

Напередодні процедури прийом твердої їжі бажано припинити. Дозволено бульйони, соки, вода. Рекомендується очищення кишечника клізмами чи призначеними лікарем проносними препаратами.

Як проходить відеоколоноскопія

Процедура в UniClinic здійснюється під місцевою анестезією, седацією чи загальним наркозом. Пацієнт розміщується на кушетці на боці, зігнувши ноги в колінах. Трубка вводиться в задній прохід і просувається кишечником. Забір зразка тканин виконується щипцями ендоскопу. Стан слизової оболонки показується на моніторі, результати фіксуються на фото чи відео.

У разі застосування місцевої анестезії можна відразу йти додому. Після седації або наркозу пацієнту надається місце у палаті денного стаціонару.

Скільки часу займає колоноскопія

Пацієнти UniClinic часто цікавляться, скільки часу триває колоноскопія. Огляд із випискою висновку займає близько 20 хвилин. Результати аналізів колоноскопії з біопсією будуть готові протягом 7 днів.

Результати діагностики

Ендоскопічне обстеження найчастіше дає можливість правильно поставити або уточнити діагноз за одну процедуру, не вдаючись до додаткової інструментальної та лабораторної діагностики. Крім висновку ендоскопіста, у нашій клініці ви можете отримати консультацію гастроентеролога, онколога та інших фахівців.

Ендоскопічне обладнання в UniClinic

Обстеження кишечника виконується з використанням цифрового апарату з високою роздільною здатністю та можливістю багаторазового збільшення зображень. Сучасне обладнання дозволяє робити відео та фото високої якості, зберігати результати в архіві для подальшого відстеження змін.

Ціна колоноскопії у Запоріжжі

На процедуру колоноскопії ціна в Запоріжжі в UniClinic залежить від виду анестезії, що застосовується, та необхідності в проведенні біопсії. Детальний прайс доступний на нашому сайті. Для отримання детальної інформації щодо проведення обстежень або запису на діагностику, зв'яжіться з консультантом клініки в месенджері, онлайн-чаті, за телефоном або залиште заявку на зворотний дзвінок, заповнивши електронну форму.

Знижка 3% назавжди!
на всі послуги UniClinic
Приєднуйся до Viber боту