UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Щодня: 08:00 - 20:00

Консиліум лікарів-онкологів

Поліклініка

Багатопрофільна клініка UniClinic пропонує пацієнтам послугу - консиліум лікарів-онкологів.

Нарада кількох фахівців необхідна, якщо пацієнт хоче переконатися у правильності поставленого діагнозу, коректності призначеного лікування.

дорослі
діти
виїзд додому

Консиліум лікарів-онкологів у Запоріжжі

Багатопрофільна клініка UniClinic пропонує пацієнтам послугу - консиліум лікарів-онкологів, в рамках якого група фахівців у галузі онкології веде обговорення діагнозу, стадії та плану лікування пацієнта на основі великого медичного досвіду, експертної оцінки та спільного обговорення аспектів стану пацієнта.

Коли необхідний онкологічний консиліум

Консиліум лікарів-онкологів - поширена практика з огляду на серйозність захворювань та складність майбутнього лікування. Декілька незалежних фахівців підтвердять, уточнять чи спростують поставлений діагноз і розроблять оптимальну тактику лікування.

До складу експертної групи зазвичай входять хірург, хіміотерапевт, радіотерапевт, вузький спеціаліст . Вони аналізують наявну історію хвороби та вирішують, які препарати та методи лікування призначити хворому.

Скликання консиліуму можливе не лише перед початком лікування, а й згодом для коригування терапії, якщо обраний протокол виявився недостатньо ефективним.

Які документи необхідно надати для проведення консиліуму

Консиліуму онкологів необхідно надати максимум інформації. Для цього пацієнту необхідно зібрати всі результати аналізів, висновків, виписки історії хвороби.

Фахівцям знадобляться:

  • дані біопсій, лабораторних та інструментальних обстежень
  • відомості про лікування, яке пацієнт уже проходив
  • висновки суміжних спеціалістів

Якщо виникне така потреба, фахівці направлять пацієнта на додаткові обстеження (рентген, МРТ, УЗД).

Як проходить онкологічний консиліум у UniClinic

Консиліум лікарів-онкологів проводиться через 5 днів після подання заявки від лікаря. Не потрібно записуватись до кожного фахівця окремо, а потім додатково узгоджувати їх рішення.

Під час наради лікарі вивчають надані папери, обмінюються думками, виробляють загальну методику лікування захворювання. Завдяки злагодженим діям лікарів різного профілю, вдається підібрати найефективніший метод боротьби зі складною недугою.

Рішення консиліуму

Рішення консиліуму оформлюється у вигляді висновку, який видається пацієнтові на руки. Обов'язково ведеться протокол засідання, який підписується кожним його учасником. Якщо один із учасників має особливу думку чи зауваження щодо конкретного випадку, вони також вносяться до документу.

Переваги скликання онкоконсиліуму в UniClinic

Фахівці багатопрофільної клініки UniClinic працюють з будь-якими локалізаціями та типами онкозахворювань. Вони мають за плечима багаторічну практику. Лікарі постійно підвищують кваліфікацію, активно співпрацюючи з українськими та зарубіжними колегами. У складних випадках ми можемо залучити провідних лікарів-онкологів України та спеціалістів з-за кордону.

У нашому розпорядженні також найсучасніше діагностичне обладнання, що дозволяє за необхідністю провести уточнюючі дослідження у межах Клініки.

Вартість онкологічного консиліуму в Запоріжжі

Ціну скликання лікарського консиліуму вказано у прайсі. Якщо хочете подати заявку, зателефонуйте нам або замовте зворотній дзвінок. Консультант розповість про актуальні розцінки, а також про умови та терміни проведення наради. У вартість консиліуму не входить обстеження - лабораторні та інші дослідження оплачуються окремо.

до 3% твоя особиста знижка!
Приєднуйся до Viber боту
Отримуй при кожному візиті!