UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб:
08:00 - 18:00
Нд:
08:00 - 16:00

Консультація дитячого імунолога

Поліклініка

Патологічні імунні реакції можуть виникати у дорослих, найчастіше проблеми з імунною системою виявляють себе в дитячому віці.

В такому разі необхідна консультація дитячого імунолога. 

дорослі
діти
виїзд додому

Імунітет людини - це система захисту організму від шкідливих зовнішніх впливів: інфекцій, хімічних чинників, забруднення навколишнього середовища. Імунна система відповідає сукупністю захисних реакцій, які в більшості своїй є корисними. 
Але іноді цей захист дає збій і починає працювати некоректно, надмірно реагуючи на незначні чинники. 

Хоча патологічні імунні реакції можуть виникати у дорослих, найчастіше проблеми з імунною системою виявляють себе в дитячому віці. В такому разі необхідна консультація дитячого імунолога

Імунна система малюка зароджується ще у внутрішньоутробному періоді, формується протягом усього часу росту і розвитку дитини до завершення статевого дозрівання. Лікар-імунолог, який спеціалізується на дитячих патологіях, враховує особливості організму, що росте. Він може вчасно відкоригувати стан дитини, не допустити розвитку порушень імунної системи. 

Показання до консультації дитячого імунолога

В консультації дитячого імунолога виникає потреба у разі, якщо дитина:

  • часто хворіє на інфекції, особливо при важкому їх перебігу, тривалому одужанні
  • неочікувано важко реагує на звичайну вакцинацію
  • має алергічні реакції
  • має підозру на аутоімунне захворювання
  • має генетичну схильність до розвитку спадкових захворювань імунної системи  

Зазвичай консультацію призначає педіатр, який спостерігає дитину. Специфіка роботи фахівця з імунології полягає в індивідуальному підході до кожного пацієнта. Імунна патологія може мати абсолютно відмінний характер в кожному окремому випадку. Імунолог, який консультує малюків, має до того ж враховувати особливості дитячого організму.

Процес консультації з дитячим імунологом

Перед прийомом імунолога, включаючи дитячого, не потрібно попередньо здавати якісь аналізи. Лікар визначиться з призначенням необхідної діагностики в процесі консультації, яка полягає в проведенні оцінки імунного статусу дитини і визначення можливого плану лікування.

Обговорення медичної історії та симптомів

Під час первинної консультації лікар ретельно вивчає медичну історію малюка, звертає увагу на алергічні реакції, частоту і важкість перенесених інфекційних захворювань. Розпитує дитину і батьків про симптоми, що можуть свідчити про можливі імунні проблеми, проводить фізичний огляд.

Здійснення імунологічного аналізу та діагностики

Для оцінки стану імунної системи дитини, встановлення діагнозу лікар призначає комплекс лабораторних імунологічних досліджень. Виходячи із індивідуальних проблем дитини, можуть бути додатково призначені діагностичні процедури, що допоможуть визначити, де саме імунітет дав збій.

Розгляд можливих варіантів лікування та профілактики

На підставі медичної історії, фізичного обстеження і результатів діагностики, лікар-імунолог визначається з подальшим лікуванням. Це може бути медикаментозна терапія, рекомендації щодо дієти, заходів загартовування. Спеціалістом також може бути розроблено план профілактики, що буде включати рекомендації щодо вакцинації та інші заходи запобігання ризиків розвитку інфекцій. 

Післяконсультаційний план та подальше спостереження

Після проведеної консультації лікар зазвичай призначає наступну для продовження спостереження за станом дитини. В залежності від результатів терапії,  імунологом можуть вноситись корективи в плани лікування і профілактики з метою отримання кращого ефекту. 

Переваги прийому імунолога дитячого в UniClinic

В нашій UniClinic веде консультативний прийом досвідчений лікар-педіатр, дитячий імунолог Кряжев Олександр Володимирович.
Спеціалізується на діагностиці, лікуванні і профілактиці захворювань дитячої імунної системи. Доктор Кряжев проводить аналіз імунограм, складає план вакцинації для кожної дитини. Унікальний фахівець, що приділяє велику увагу питанням із запобігання несприятливих подій після імунізації. Науковець, кандидат медичних наук, доцент, має безліч друкованих робіт з дитячої імунології.

Сучасна автоматизована Лабораторія UniClinic має вичерпну панель імунологічних досліджень і в короткі терміни проведе всі аналізи, що може призначити лікар під час консультації.
У разі призначення додаткового обстеження - вас очікує Діагностичний центр UniClinic, обладнаний за останніми вимогами світової медицини.
Ви можете отримати всі послуги в одній установі, не втомлюючи малюка, не витрачаючи час і зусилля на переміщення між медзакладами. 

Онлайн-консультація

Імунолог дитячий в UniClinic надає консультації в онлайн-режимі. Такий прийом виправдано у разі неможливості привезти дитину до лікаря безпосередньо. Але треба розуміти - імунолог проводить фізичний огляд для визначення стану дитячої імунної системи, онлайн-консультація не може дати лікарю такої вичерпної інформації, як повноцінний прийом.

Поширені запитання

Як потрапити на консультацію до дитячого імунолога в UniClinic?

Ви можете обрати будь-який варіант:

  • залишити електронну заявку на сайті Клініки
  • зв’язатися з адміністратором Клініки через онлайн-чат 
  • набрати номер телефону 9-103
  • скористатися месенджером

Скільки коштує консультація дитячого імунолога в UniClinic?

Вартість консультації залежить від її форми проведення і діючої на момент запису пропозиції. На всі запитання, у тому числі про графік прийому лікаря, відповість адміністратор під час вашого звернення.

до 3% твоя особиста знижка!
Приєднуйся до Viber боту
Отримуй при кожному візиті!