UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб:
08:00 - 16:00
Нд:
08:00 - 14:00

КТ хребта

Діагностика

Комп'ютерна діагностика хребта з пошаровим скануванням на томографі дозволяє виявити запальні процеси, переломи, деформації хребетних дисків та інші патології.

В UniClinic КТ спини проводиться без контрасту. Скринінг на сучасному високоточному обладнанні займає трохи більше 5 хвилин.

дорослі
діти
виїзд додому

КТ хребта у Запоріжжі

Комп'ютерна діагностика хребта з пошаровим скануванням на томографі використовується для візуальної оцінки зовнішньої та внутрішньої структури хребетного стовпа. Метод дозволяє виявити запальні процеси, переломи, деформації хребетних дисків та інші патології.

У UniClinic КТ спини проводиться без контрасту. Скринінг на сучасному високоточному обладнанні займає трохи більше 5 хвилин.

Зони хребта для дослідження методом КТ

У нашій клініці виконується комп'ютерна томографія всіх відділів хребетного стовпа:

 • шийного;
 • грудного;
 • попереково-крижового.

За показаннями робимо КТ двох чи трьох сусідніх ділянок.

Показання та протипоказання до дослідження

Комп'ютерна томографія хребетних відділів призначається при:

 • болях у спині невідомої етіології;
 • порушенні постави;
 • травмах та переломах;
 • уроджених та придбаних відхиленнях у розвитку хребта;
 • остеопорозі;
 • невралгії;
 • остеохондрозі;
 • крововиливах у спинний мозок;
 • грижах та пухлинах.

КТ дає можливість точно поставити діагноз за наявності патології. Дослідження також необхідне для контролю ефективності лікування та оцінки динаміки відновлення після операції.

Процедура виконується строго у напрямку профільного фахівця. Рентгенологічне обстеження заборонено при вагітності та наявності у пацієнта психічних розладів. Доцільність КТ у дітей та жінок під час грудного вигодовування визначається лікарем індивідуально. Присутність у тілі металевого імпланту, кардіостимулятора чи інсулінової помпи не є протипоказанням до дослідження.

Підготовка до комп'ютерної томографії хребта

Щоб зробити КТ хребта без контрасту, завчасна підготовка не потрібна. Для візиту до клініки бажано одягнути одяг без металевих аксесуарів. Перед скануванням необхідно зняти всі ювелірні прикраси, пірсинг, окуляри та годинники.

Як відбувається процедура

Пацієнт розміщується на горизонтальній площині апарату, що рухається через кільцеподібний сканер. Випромінювання від рентгенівських трубок сканера проходить крізь досліджувану область. Рухомі датчики передають зображення на монітор у вигляді зрізів. Спеціальна програма обробляє знімки, складає тривимірне зображення.

Лікар-радіолог виконує розшифровку скринінгу. Результати дослідження відправляються на e-mail пацієнта та лікаря.

Результати дослідження

КТ хребта дозволяє оцінити наслідки травм, виявити вивихи, переломи, компресії спинного мозку, попадання кісткових фрагментів у хребетний канал. За допомогою комп'ютерної томографії також визначаються кути викривлень при сколіозі, виконується диференціальна діагностика новоутворень.

Рентгенологічний метод успішно визначає хвороби спинного мозку та хребетного каналу, такі як розсіяний склероз, крововиливи при артеріовенозній мальформації.

Устаткування для комп'ютерної томографії спини в UniClinic

КТ хребта у Запоріжжі у багатопрофільній клініці UniClinic проводиться за допомогою томографа німецького виробництва Siemens SOMATOM go.Up. Зменшення на 60% дози опромінення не впливає на якість діагностики. Апарат останнього покоління оснащений функцією Guide & GO, що дозволяє виконувати в скопічному режимі 3D-біопсію різних видів пухлин.

Найновіше обладнання, єдине в південно-східному регіоні України, забезпечує високу роздільну здатність зображень та чітку візуалізацію. 64-зрізне сканування дозволяє ставити точні діагнози на ранніх стадіях захворювання.

Ціна на КТ хребта у Запоріжжі

Вартість комп'ютерної томографії різних відділів хребта у нашій клініці вказана на сайті. У нас ви також можете пройти інші види діагностики та отримати консультації профільних фахівців. Для запису на обстеження у зручний для вас час зв'яжіться з консультантом UniClinic за телефоном, месенджером, онлайн-чатом або замовте зворотний дзвінок на сайті.

Знижка 3% назавжди!
на всі послуги UniClinic
Приєднуйся до Viber боту