UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб:
08:00 - 16:00
Нд:
08:00 - 14:00

КТ кінцівок

Діагностика

Комп'ютерна томографія дозволяє виявити патологічні процеси в кістках, суглобах, м'яких тканинах та судинах.

Фахівці UniClinic проводять КТ кінцівок з контрастом та без нього на апараті останнього покоління Siemens SOMATOM go.Up.

дорослі
діти
виїзд додому

КТ кінцівок у Запоріжжі

Комп'ютерна томографія дозволяє виявити патологічні процеси в кістках, суглобах, м'яких тканинах та судинах. Фахівці UniClinic проводять КТ кінцівок з контрастом та без нього на апараті останнього покоління Siemens SOMATOM go.Up.

Показання та протипоказання до дослідження

КТ верхніх та нижніх кінцівок показано при:

 • різних травмах та ушкодженнях;
 • артритах, артрозах, остеомієліті;
 • остеопорозах;
 • туберкульозі;
 • лімфатичних гранулемах;
 • доброякісних та злоякісних утвореннях.

КТ вен нижніх кінцівок призначається:

 • для підтвердження або виключення підозр на закупорку артерій гомілки, стегна або клубових артерій;
 • при варикозній хворобі та тромбофлебіті;
 • хронічної венозної недостатності;
 • для виявлення аномалій розвитку судин;
 • з метою оцінки стану судин до або після операції;
 • контролю стану судинних протезів.

Єдине абсолютне протипоказання до проведення томографії – вагітність.

Протипоказання для проведення КТ з контрастом - ниркова недостатність та індивідуальна непереносимість йодовмісних препаратів. Крім того, КТ нижніх кінцівок з контрастом включає пункцію пахвинної артерії. Тому на цій ділянці шкіри не повинно бути запалень.

Підготовка до обстеження кінцівок

Для дослідження без контрасту єдина вимога до пацієнта - останній прийом їжі повинен бути не раніше, ніж за 4-6 годин до процедури.

Якщо вводиться контрастна речовина:

 • Слід вживати велику кількість води напередодні обстеження та після нього, щоб прискорити виведення контрасту та знизити навантаження на нирки.
 • Людям, які приймають препарати на основі метформіну, необхідно припинити прийом за 48 годин до процедури та відновити його через 48 годин після обстеження.
 • Потрібно здати аналіз крові на креатинін та сечовину.

Безпосередньо перед процедурою слід зняти прикраси та одяг із металевою фурнітурою, викласти з кишень металеві предмети.

Як проходить КТ кінцівок

Система Siemens SOMATOM go.Up забезпечує максимальний комфорт під час обстеження. Сканер працює практично безшумно, а пересувний стіл розрахований на пацієнтів вагою до 227 кг.

Пацієнт лягає  на пересувний стіл, що переміщається у тунель. Якщо КТ виконується з контрастом, перед процедурою речовину вводять внутрішньовенно. Дослідження проводять за допомогою скануючого кільця, яке за секунду робить безліч знімків. Інформація передається на монітор та обробляється спеціальною програмою.

Для підготовки висновку спеціалістам потрібен час (до доби). Тому в UniClinic пацієнти можуть забрати результати не лише особисто, а й отримати електронною поштою.

Результати дослідження

КТ верхніх кінцівок - інформативний метод визначення переломів та їх наслідків, новоутворень, патологічних процесів судин, деструкцій кісток.

КТ нижніх кінцівок, крім стану кісток та суглобів, дозволяє виявити запальні зміни судин, венозну недостатність, здавлювання судин рубцевою тканиною або пухлиною, атеросклероз та тромбоз.

Обладнання для процедури КТ в UniClinic

Наша клініка — єдиний медичний заклад південно-східної України, що має в своєму розпорядженні систему Siemens SOMATOM go.Up. Німецький сканер - представник останнього покоління апаратів променевої діагностики, що дозволяє отримувати високу якість знімків при мінімально допустимих дозах випромінювання.

Ціна на КТ кінцівок у Запоріжжі

КТ верхніх і нижніх кінцівок UniClinic проводиться за попереднім записом, актуальну ціну процедури ви завжди можете уточнити у наших консультантів по телефону або заповнивши форму зворотного зв'язку на сайті.

Знижка 3% назавжди!
на всі послуги UniClinic
Приєднуйся до Viber боту