Медичний ХАБ UniClinic для студентів Запоріжжя

Медичний ХАБ UniClinic для студентів Запоріжжя

09.07.2024

Студенти Запорізького державного медико-фармацевтичного університету отримали унікальну можливість пройти медичну практику на базі Клініки європейського рівня. 

 

Екскурсію по Клініці майбутнім лікарям провів доцент кафедри факультетської хірургії Дмитро Віталійович Сиволап - практикуючий хірург UniСlinic з багаторічним досвідом успішної роботи.

 

Студенти здобули безцінний досвід найкращих фахівців міста - були залучені до хірургічних операцій різного рівня складності, перев'язок, лікувального процесу, ознайомилися з новітнім обладнанням світового рівня та міжнародними стандартами лікування та діагностики.

Отриманні знання та навички нададуть тверду основу для майбутніх професійних досягнень молоді!

 

"Задля цієї цілі на базі UniClinic створено єдиний медичний простір для розвитку медицини та науки в нашому місті, - зазначає Дар'я Олександрівна Смирнова, медичний директор Клініки. - Це необхідно, щоб студенти нашого Запорізького державного медико-фармацевтичного університету мали можливість пройти свою медичну практику на базі інноваційної Клініки Запоріжжя."

 

  • Ми віримо, що майбутнє медицини залежить від якості підготовки молодих фахівців, тож безупинно навчаємо наступне покоління професійних лікарів! 
до 3% твоя особиста знижка!
Приєднуйся до Viber боту
Отримуй при кожному візиті!