UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб:
08:00 - 18:00
Нд:
08:00 - 16:00

МРТ м'яких тканин з/без контраста

Функціональна діагностика

Магнітно-резонансна томографія — безпечний та високоінформативний метод діагностики, що дозволяє виявити найдрібніші зміни у структурі м'яких тканин та визначити ступінь ушкодження.

В універсальній клініці UniClinic скринінг проводиться дорослим та дітям.

дорослі
діти
виїзд додому

МРТ м'яких тканин у Запоріжжі з контрастом і без

Магнітно-резонансна томографія — безпечний та високоінформативний метод діагностики, що дозволяє виявити найдрібніші зміни у структурі м'яких тканин та визначити ступінь ушкодження. Дослідження, засноване на електромагнітному впливі, на відміну від рентгену, не становить небезпеки здоров'ю. В універсальній клініці UniClinic скринінг проводиться дорослим та дітям.

Що виявляється при МРТ

Під поняття «м'які тканини» підпадають:

 • м'язи та фасції;
 • сухожилля;
 • підшкірно-жирова клітковина;
 • нервові закінчення та периневральні сполучнотканинні прошарки;
 • кровоносні та лімфатичні судини;
 • залози.

МРТ м'яких тканин шиї, голови, спини, кінцівок та суглобів дає можливість визначити осередки запальних процесів, характер новоутворень. Метод підходить для виявлення атрофії жирової тканини, утиску нервів, розтягування м'язів та розриву сухожиль, порушення кровообігу.

Показання та протипоказання до процедури

Діагностика із застосуванням магнітно-резонансної томографії призначається при:

 • травмах;
 • болях різної локалізації;
 • набряках, зміні кольору шкіри на різних ділянках тіла;
 • утруднений або обмежений рух, оніміння кінцівок.

Скринінг в UniClinic проводиться за напрямком профільних фахівців: ЛОРа, хірурга, ендокринолога, мамолога, педіатра та інших.

Абсолютними протипоказаннями для дослідження є важкі психічні розлади, феромагнітні уламки в тілі, носіння кардіостимулятора, кохлеарного імпланту. При вагітності потрібен дозвіл гінеколога.

Як проходить магнітно-резонансна томографія

Перед процедурою слід зняти металеві предмети. МРТ м'яких тканин ноги, руки, шиї, плеча виконується в однаковій послідовності та включає такі етапи.

 1. При МРТ м'яких тканин із контрастом у досліджувану область внутрішньовенно вводиться контрастна речовина.
 2. Пацієнт розміщується на горизонтальній площині томографа.
 3. Кушетка засувається в томограф.
 4. За допомогою магнітної котушки здійснюється пошарове сканування, зображення передаються на комп'ютер.

Дослідження займає 30-45 хвилин. Потім лікар-рентгенолог вивчає знімки та складає висновок.

Результати дослідження

Магнітно-резонансна томографія дозволяє точно встановити діагноз для подальшого лікування ЛОР-, ендокринних, неврологічних, судинних та інших захворювань. Метод також застосовується для відстеження ефективності терапевтичних методів, проведення обстежень перед операціями, визначення доцільності хірургічного втручання.

Яке обладнання ми використовуємо в UniClinic

МРТ м'яких тканин стегна, плеча, шиї та кінцівок виконується на томографі Siemens MAGNETOM Amira. Апарат легко налаштовується під індивідуальні параметри дослідження та швидко виконує поставлені завдання. Зниження звукового тиску до 97% забезпечує комфорт пацієнта під час сканування. Розширений функціонал та висока якість зображень дозволяють виявляти патології на ранніх стадіях та негайно розпочати лікування.

Ціна магнітно-резонансної томографії у Запоріжжі

На МРТ м'яких тканин ціна в UniClinic залежить від ділянки проведення дослідження та застосування контрасту. З вартістю скринінгу ви можете ознайомитись на сайті клініки. Для уточнення деталей обстеження та запису на діагностику зв'яжіться з консультантом клініки будь-яким зручним способом: через онлайн-чат, за телефоном або в месенджері. Щоб замовити зворотний дзвінок, залиште заявку на сайті.

до 3% твоя особиста знижка!
Приєднуйся до Viber боту
Отримуй при кожному візиті!