UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Щодня: 08:00 - 20:00

МРТ серця з контрастуванням

Діагностика

UniClinic проводить магнітно-резонансну томографію (МРТ) серця з контрастуванням на сучасному томографі Siemens MAGNETOM Amira. Обладнання світового рівня забезпечує надвисоку точність дослідження та дозволяє фахівцям виявити найдрібніші зміни роботи серця, що допомагає розробити ефективне лікування.

дорослі
діти
виїзд додому

Серцево-судинні захворювання - одна із серйозних проблем в медицині, яка вимагає більш точних методів діагностики для ефективного лікування. Магнітно-резонансна томографія (МРТ) серця з контрастуванням - це найбільш безпечний та інформативний метод діагностики серцево-судинних захворювань, який дозволяє проводити детальне дослідження серцевих структур з унікальною точністю для подальшого планування лікування серцевих патологій.

МРТ серця в UniClinic 

Магнітно-резонансна томографія серця з контрастуванням передбачає введення спеціальних речовин, збагачених контрастними речовинами. Це надає змогу чіткіше виділити структури серця на зображеннях, збільшуючи їхній контраст і детальність. Контрастне посилення допомагає лікарям виявляти навіть найдрібніші зміни в тканинах серця, а також його функціональні характеристики.
Порівняно безпечна та неінвазивна процедура дає змогу отримати тривимірні зображення серцевих камер, клапанів, артерій та вен, що робить її неперевершеною у справі виявлення патологій.

Для чого призначають МРТ серця

Однією з основних переваг МРТ серця є здатність цієї діагностики надавати інформацію про кровопостачання серця та оцінювати роботу клапанів у реальному часі. Це надає лікарям можливість виявлення захворювань серця на ранній стадії та більш ефективного лікування.

У нашій Клініці пацієнти мають можливість пройти повне обстеження та отримати консультації фахівців.

Переваги МРТ діагностики серця в UniClinic

  • діагностика патологічних станів

При діагностиці серця на МРТ виявляють захворювання міокарда, рідкі серцево-судинні захворювання, вроджені та набуті вади, інфаркти, онкологічні новоутворення та інші відхилення роботи серця

  • запис руху серця

МРТ серця проводить реєстрацію роботи серцевого м'яза, що дозволяє оцінити стан серця в режимі реального часу

  • надточне зображення

МРТ з контрастуванням надає детальну та не травматичну оцінку всіх структур серця, що дозволяє виявити навіть найдрібніші патології

  • сучасне обладнання 

Єдина на Південному Сході України ультрасучасна сканер-система MAGNETOM Amira німецького бренду Siemens. Цей магнітно-резонансний томограф не має аналогів в Запоріжжі за якістю та точністю дослідження

  • професійність лікарів

Найкращі  кардіологи та рентгенологи UniClinic проведуть ефективне та якісне обстеження, нададуть деталізовану розшифровку дослідження та призначать подальше лікування, у випадку його необхідності.

  • зручність та безпека обстеження

МРТ безпечне, бо не використовує шкідливі рентгенівські промені. Це важливо для вагітних жінок та людей, які потребують регулярної МРТ-діагностики.

  • дитяча діагностика

МРТ з контрастом проводиться в нашій Клініці дітям віком від 12 років.

 

МРТ серця призначається лікарем і здійснюється за попереднім записом та направленням від лікаря-кардіолога.

Магнітно-резонансна томографія серця з контрастуванням являє собою важливу діагностику в галузі кардіології.
Дані цієї діагностики відіграють важливу роль у ранньому виявленні та ефективному лікуванні серцевих захворювань, допомагаючи збереженню здоров'я серця наших пацієнтів.

Ціна на МРТ серця у Запоріжжі

Дізнатись, коли можна зробити МРТ серця, ціну процедури ви завжди можете у наших консультантів. Телефонуйте за вказаним на сайті номером або замовте дзвінок, заповнивши форму зворотнього зв'язку. 

до 3% твоя особиста знижка!
Приєднуйся до Viber боту
Отримуй при кожному візиті!