UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб:
08:00 - 18:00
Нд:
08:00 - 16:00

МРТ внутрішніх органів з/без контраста

Функціональна діагностика

Магнітно-резонансна томографія у клініці UniClinic – інформативний апаратний метод дослідження внутрішніх органів, в якому використовуються безпечні для організму електромагнітні хвилі та радіочастотні імпульси. Точна апаратна діагностика дозволяє правильно і швидко поставити діагноз, не вдаючись до інших болісних та шкідливих для здоров'я обстежень. 

дорослі
діти
виїзд додому

МРТ черевної порожнини у Запоріжжі: МРТ внутрішніх органів

Магнітно-резонансна томографія – інформативний апаратний метод дослідження внутрішніх органів, в якому використовуються безпечні для організму електромагнітні хвилі та радіочастотні імпульси. Точна апаратна діагностика дозволяє правильно і швидко поставити діагноз, не вдаючись до інших болісних та шкідливих для здоров'я обстежень. У клініці UniClinic зробити МРТ черевної порожнини можна за направленням гастроентеролога, хірурга чи онколога.

Особливості діагностики черевної порожнини з контрастом та без

МРТ внутрішніх органів із контрастом виконується для підвищення інформативності дослідження. Процедура передбачає внутрішньовенне введення пацієнту парамагнітної речовини на основі гадолінію. Такі засоби не токсичні та набагато рідше викликають алергію, ніж йодовмісні контрастні препарати, що використовуються для КТ. 
Контрастна речовина необхідна при діагностиці новоутворень – для визначення їх меж та вивчення складу клітин, а також під час обстеження судин. У 80% випадків скринінг проводиться без контрасту.

Які внутрішні органи розташовані в черевній порожнині

МР-скринінг ОЧП включає дослідження:

 • шлунка, кишечника; 
 • печінки;
 • селезінки; 
 • кровоносних та лімфатичних судин, м'яких тканин порожнини;
 • жовчного міхура та проток;
 • підшлункової залози.

Для оцінки впливу однієї патології на стан інших органів та тканин діагностика може включати обстеження органів заочеревинного простору, до яких належать нирки та надниркові залози, а також сечоводи.

Коли необхідно зробити МРТ органів черевної порожнини

Метод, як правило, призначається після проведення УЗД чи рентгену. Його завдання — підтвердження чи спростування, а також уточнення ймовірного діагнозу. МР-скринінг дає детальні відомості про захворювання та допомагає профільному фахівцю підібрати найбільш ефективне лікування. МРТ ОЧП рекомендується для відстеження динаміки розвитку деяких патологій, контролю ефективності призначеної терапії.

Як підготуватися до обстеження

За 2 доби слід відмовитися від вживання бобових, молока, випічки, свіжих овочів та фруктів, газованої води та напоїв. За призначенням лікаря приймаються препарати, що сприяють зниженню газоутворення. Сканування ОЧП виконується не раніше ніж через 6-8 годин після прийому їжі. В екстрених випадках процедура проводиться без підготовки.

Як проходить процедура

Перед проходженням скринінгу необхідно зняти усі металеві предмети. Пацієнт знаходиться на столі апарату. Положення голови, рук та грудної клітки фіксується. Під час обертання магнітного кола томограф робить знімки.
Багатьох людей цікавить, скільки часу робиться МРТ черевної порожнини. Обстеження займає 25-60 хвилин. Для складання розшифровки лікареві потрібен час, тому щоб пацієнт не втрачав час, готові результати відправляються на e-mail.

Результати МРТ внутрішніх органів

За допомогою МРТ черевної порожнини визначаються:

 • аномалії у розвитку та відхилення у функціонуванні органів;
 • доброякісність чи злоякісність новоутворень, їх локалізація;
 • судинні патології;
 • травматичні ураження органів;
 • дегенеративні та запальні захворювання.

Деталізовані знімки в різних площинах та з необхідним збільшенням допомагають виявити патології на початкових стадіях та негайно розпочати лікування.

Обладнання в UniClinic

У нашій клініці для діагностики використовується томограф останнього покоління Siemens MAGNETOM Amira. Апарат забезпечує зниження шумового тиску на 97%, він автоматично підлаштовується під біометричні особливості пацієнта, дискомфорт під час сканування відсутній. Висока якість зображень та виконання пошарових знімків дають можливість встановити точний діагноз навіть без застосування контрасту.

Ціна МРТ внутрішніх органів Запоріжжя

Вартість МРТ ОЧП з контрастом та без вказана у прайсі на сайті UniClinic. Дізнатися більше інформації про проведення діагностики, записатись на дослідження ви можете, зв'язавшись з консультантом клініки за телефоном або залишивши заявку на зворотний дзвінок у формі зворотного зв'язку.

до 3% твоя особиста знижка!
Приєднуйся до Viber боту
Отримуй при кожному візиті!