UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб:
08:00 - 16:00
Нд:
08:00 - 14:00

Операції при пухлинах молочних та грудних залоз

Стаціонар

Хірурги-онкологи UniClinic проводять органозберігаючі операції та хірургічне втручання з видалення злоякісніих та доброякісних пухлини у жінок, з лікування гінекомастії у чоловіків.

Сучасні методики дозволяють виконувати одномоментні реконструктивно-пластичні операції.

дорослі
діти
виїзд додому

Операції при пухлинах молочних та грудних залоз у Запоріжжі

Оперативне лікування раку молочної залози - основний метод боротьби з онкологією, який дає можливість зупинити прогресування хвороби, зберегти здоров'я та життя пацієнта. Хірурги-онкологи UniClinic проводять органозберігаючі операції та хірургічне втручання, що передбачає повну ампутацію грудей. Наші фахівці видаляють як злоякісні, так і доброякісні пухлини, лікують гінекомастію у чоловіків.

Сучасні методики дозволяють виконувати одномоментні реконструктивно-пластичні операції, створені задля уникнення пацієнткою психологічної травми, що зв’язана з втратою чи деформацією грудей. При видаленні пухлин молочної залози ціна залежить від складності операції.

Симптоми та діагностика пухлини молочної або грудної залози

До найчастіших симптомів раку, при яких не варто зволікати зі зверненням до мамолога-онколога, відносяться:

 • вузли та ущільнення в грудях та ділянці пахвових западин;
 • відчуття болю;
 • зміна розміру, форми та щільності молочних залоз;
 • нетипові виділення із соска;
 • втягування шкіри чи соска;
 • висипання та просвічування судин на грудях.

Для підтвердження чи спростування злоякісності процесу, точної постановки діагнозу призначається комплексна діагностика. Обстеження включає:

 • УЗД із соноеластографією;
 • КТ;
 • МРТ;
 • біопсію з цитологічним та гістологічним дослідженням;
 • аналіз крові на онкомаркер - СА-15-3.

Перед операцією необхідно пройти ЕКГ, загальні аналізи крові та сечі, дослідження крові на біохімію, коагулограму, тести на ВІЛ, сифіліс та гепатит.

Показання до хірургічного лікування раку молочної залози

Показання до процедури залежать від виду та стадії патологічного процесу. В UniClinic у Запоріжжі проводяться такі види операцій при раку молочної залози:

 • секторальна резекція (лампектомія) – при раку ранньої стадії, новоутворенні до 3 см, відсутності метастазів;
 • мастектомія (тотальне видалення грудей) - при наявності пухлини великого розміру, її проростанні в шкіру, грудну стінку, а також при невеликому розмірі грудей;
 • аксілярна лімфодисекція - за наявності пухлини діаметром більше 5 см, ураженні більше 3-х лімфатичних вузлів.

У свою чергу, мастектомія може бути радикальною, що передбачає видалення залозистих тканин, грудних м'язів і лімфовузлів трьох рівнів, і модифікованою. У сучасній медицині віддається перевага модифікованим методам, у яких обсяг хірургічного втручання скорочується. Можуть бути частково збережені лімфатичні вузли та м'язові тканини, а також сосок та ареола.

У нашій клініці мастектомія може проводитись одномоментно з реконструктивною мамопластикою. При доброякісних пухлинах молочної залози операція виконується з максимальним збереженням здорових тканин. Лікування гінекомастії у чоловіків найчастіше має на увазі ліпосакцію та видалення надлишку залізистої тканини.

Протипоказання до операції

Видалення грудей при раку та оперативне втручання при доброякісних утвореннях не проводяться у період вагітності та лактації, під час прийому препаратів, що розріджують кров. Процедура протипоказана за наявності захворювань серця, нирок, легень та печінки, що негативно впливають на загальний стан пацієнта. Для поліпшення функціональних показників може бути проведене попереднє лікування після якого призначається операція.

Особливості реабілітаційного періоду

Після хірургії молочної залози пацієнтка перебуває у стаціонарі під наглядом лікаря, термін госпіталізації визначається індивідуально. До зняття швів необхідно регулярно приходити на перев'язки. Заборонені душ та ванна, сон на боці з боку прооперованої області.

Післяопераційна реабілітація триває 1,5–2 місяці. У цей час необхідно відмовитися від фізичних навантажень та відвідування басейну. Засмага, перегрів та переохолодження тіла заборонені назавжди.

Очікувані результати операції

Секторальна резекція або видалення грудей під час раку дозволяє максимально видалити змінені тканини. Проте лікування онкології не обмежується оперативним втручанням. Комплексна терапія злоякісних пухлин включає прийом медпрепаратів (хіміо-і гормонотерапію) та променеву терапію. Для запобігання рецидиву хвороби необхідно проходити регулярні обстеження та додаткові процедури, що призначаються лікарем.

Вартість операції при пухлинах молочних залоз у Запоріжжі

При лікуванні раку грудей тип операції та її ціна залежатимуть від поширеності процесу. Орієнтовна вартість операції на молочній залозі вказана на нашому сайті. Більш детальну інформацію ви отримаєте у клініці після проходження діагностики та складання плану лікування. Зверніть увагу: діагностичні процедури, наркоз, перебування пацієнта у палаті стаціонару оплачуються окремо.

Чому варто звернутися до UniClinic

Хірургічне лікування в нашій клініці проводиться відповідно до світових стандартів, із заздалегідь запланованим варіантом реконструкції грудей. При виборі методу проведення операції враховуються стадія хвороби, співвідношення розмірів грудей та пухлини. Хірурги UniClinic по можливості вибирають максимально щадні види втручання.

Також у нашій клініці можна пройти комплексну діагностику та післяопераційне лікування. Якщо у вас залишилися питання або ви хочете записатися на консультацію до онколога-мамолога, зв'яжіться з консультантом по телефону або залиште заявку на зворотний дзвінок.

Знижка 3% назавжди!
на всі послуги UniClinic
Приєднуйся до Viber боту