UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Щодня: 08:00 - 20:00

Рентген кінцівок

Функціональна діагностика

В UniClinic рентген кінцівок виконується на цифровому рентгенівському обладнанні з мінімальною дозою опромінення. Виконуємо й дитяче рентгенологічне обстеження, що цілком нешкідливо для молодого організму.

дорослі
діти
виїзд додому

Рентген кінцівок у Запоріжжі

Рентгенологічне дослідження рук та ніг призначається для визначення стану кістково-м'язової системи після травм, при запаленнях та спадкових захворюваннях, злоякісних пухлинах кісткової та хрящової тканини. В UniClinic рентген кінцівок виконується на цифровому обладнанні з мінімальною дозою опромінення. Проводимо діагностику у дорослих та дітей.

Особливості рентгенодіагностики кінцівок

Суть методу полягає у проходженні через досліджувану область рентгенівських променів. Внаслідок різного ступеня поглинання променів тканинами формується зображення, яке відображається на моніторі, а потім може бути надруковано на плівці. Кальцій кісток поглинає найбільше променів, тому кісткові структури на знімку — білі, м'язи, жир, сполучна тканина мають сірий колір.
Діагностика показує переважно стан кістково-м'язового апарату. Якщо вам потрібний рентген вен ніг, швидше за все, мова про УЗ-доплерографію.

Зони кінцівок для досліджень

У нашій клініці проводиться рентген:

 • пальців;
 • кисті;
 • плеча;
 • передпліччя;
 • гомілки;
 • стегна;
 • стопи.

Виконуємо також панорамну рентгенографію верхніх та нижніх кінцівок.

Коли необхідно зробити рентген верхніх чи нижніх кінцівок

Рентгенографія призначається травматологом, ревматологом чи онкологом при:

 • переломах кісток;
 • травмах суглобів;
 • артритах, артрозах, інших ревматологічних захворюваннях;
 • остеомієліті, остеопорозі;
 • остеофітах;
 • варусних, вальгусних деформаціях колінних суглобів та стоп;
 • підозрі на новоутворення.

Окреме показання до проведення дослідження – діагностика плоскостопості.

Як підготуватися до обстеження

Завчасна підготовка не потрібна. Безпосередньо перед процедурою з досліджуваної ділянки необхідно зняти ювелірні прикраси та годинник. На зону розташування репродуктивних органів одягається захисний фартух.

Як проходить процедура

Під час проведення рентгенографії верхніх кінцівок пацієнт кладе одну чи обидві руки стіл. У разі дослідження пальців їх потрібно випрямити, але не зводити. Діагностика кистей виконується зі зведеними пальцями.
Під час рентгену стопи або гомілковостопного суглоба пацієнт сидить, нога стоїть на підставці. При діагностиці плоскостопості сканування проводиться у положенні стоячи. Кінцівки слід тримати в нерухомому стані.

Результати рентгена

 Знімок друкується на плівці, лікар-рентгенолог складає висновок. Результати дослідження в електронному вигляді відправляються пацієнту та його лікарю.
Обстеження застосовується для встановлення чи уточнення діагнозу, контролю зрощення кісток при переломах, а також ефективності призначеного лікування. На основі рентгенівського знімка визначаються доцільність та ступінь втручання при операціях в ортопедії.

Обладнання в UniClinic для процедури

Рентгенологічні дослідження в UniClinic виконуються з використанням цифрового апарату Calypso F MTOps (Італія). Дозу опромінення при застосуванні інноваційного обладнання знижено в 10–12 разів порівняно з аналоговим рентгеном. Обмеження щодо частоти проведення діагностики відсутні. 
Низьке променеве навантаження дозволяє проводити обстеження у дітей навіть молодшого віку. При цьому для виконання процедури направлення від дитячого лікаря є обов'язковим.

Ціна рентгена кінцівок в Запоріжжі

На рентген нижніх та верхніх кінцівок ціна вказана у прайсі на сайті UniClinic. Якщо ви не знайшли в списку послугу, що вас цікавить, зверніться до консультанта клініки. Зв'язатися з нашим співробітником можна за телефоном, у месенджері або онлайн-чаті. Ви також можете залишити заявку на зворотний дзвінок, заповнивши поля електронної форми.

до 3% твоя особиста знижка!
Приєднуйся до Viber боту
Отримуй при кожному візиті!