UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб:
08:00 - 16:00
Нд:
08:00 - 14:00

Рентген з контрастом

Функціональна діагностика

В UniClinic контраст для рентгена застосовується в процесі дослідження внутрішніх органів, кровоносних, лімфатичних судин і вузлів з метою поліпшення візуалізації м'яких тканин.

дорослі
діти
виїзд додому

Контрастна рентгенографія у Запоріжжі, переваги та ціна

Контраст для рентгена застосовується в процесі дослідження внутрішніх органів, кровоносних, лімфатичних судин і вузлів з метою поліпшення візуалізації м'яких тканин. В UniClinic для рентгенологічних досліджень використовується переважно томогексол. За показаннями може вводитися інша контрастна речовина.

Види контрастних рентген-досліджень в UniClinic

У нашій клініці із застосуванням контрасту проводяться:

  • уретрографія — деталізована діагностика сечовипускального каналу;
  • уретеропієлографія — рентгенівське дослідження верхніх сечовивідних шляхів;
  • фістулографія — рентгеноскопія свищевих ходів;
  • цистографія — променева діагностика сечового міхура.

Контрастування також використовується при рентгенографії турецького сідла — заглиблення в клиноподібній кістці черепа, в центрі якого розташовується гіпофіз. 

Особливості контрастної діагностики

 Контрастуючий препарат сприяє «підсвічуванню» на знімку структур внутрішніх органів, які не помітні при звичайному рентгені. Метод дозволяє виявляти порушення функцій органу, патології слизової оболонки, каміння та новоутворення.

Чи безпечно робити рентген із контрастом

У більшості випадків для контрасту застосовується безпечна речовина на основі йоду. Ускладнення після його введення пов'язані переважно з алергічними реакціями на препарати.

Як проходить рентген із контрастною речовиною

Перед процедурою пацієнт знімає з досліджуваної ділянки металеві предмети, одягає захисний фартух. Контрастуючий препарат вводиться внутрішньом'язово або за допомогою катетера через сечівник. Далі виконується стандартна променева діагностика. Зображення роздруковується на плівці або відправляється в електронному вигляді пацієнту та його лікарю.

Як виводиться контрастна речовина після рентгену з організму

Препарат виводиться протягом 2-3 днів через сечовидільну систему, незначною мірою через піт і слину. Для прискорення процесу необхідно збільшити споживання рідини.

Показання та протипоказання

Діагностика проводиться за направленням профільного фахівця при норицях, запальних процесах, дегенеративних змінах, пухлинах та дисфункціях внутрішніх органів. Дослідження виконується з метою встановлення чи уточнення діагнозу, вибору оптимального методу лікування.
Рентгенографія з контрастуванням йодовмісним засобом протипоказана при вагітності, алергії на йод, тяжкій нирковій та печінковій недостатності, тяжкій формі цукрового діабету.

Переваги проведення рентген-обстеження з контрастом в UniClinic

Процедура проводиться амбулаторно за попереднім записом, без черг та тривалого очікування. Підбір контрастної речовини здійснюється після консультації з фахівцем та виключення протипоказань.

Обладнання для рентгена в UniClinic

Для проведення обстежень у нашій клініці застосовується цифровий рентген Calypso F MTOps (Італія). Доза променевого навантаження під час діагностики за допомогою сучасного апарату в 10 разів нижча, ніж при використанні аналогового обладнання.

Ціна рентгена з контрастом у Запоріжжі

З вартістю обстежень ви можете ознайомитись у прайсі на сайті UniClinic. Для запису на діагностику зв'яжіться з консультантом за телефоном або замовте зворотний дзвінок, заповнивши онлайн-форму.

Знижка 3% назавжди!
на всі послуги UniClinic
Приєднуйся до Viber боту