Відгуки
Сервіс, який хочеться рекомендувати
Чудова Клініка! Дівчата на рецепції та за касою дуже привітні та готові завжди допомогти. Уважні кваліфіковані лікарі. Все дуже гарне та сучасне. Хороший сервіс, який заслуговує кожен!
Професійність лікарів та уважне ставлення
Дуже вдячний колективу Клініки за професіоналізм і уважне ставлення до пацієнтів. Лікарі докладно пояснюють кожен етап лікування й завжди готові відповісти на всі запитання. Медичний персонал дбайливий, ввічливий і підтримує у непростий період. У палатах чисто й комфортно, відчувається відповідальний підхід до роботи.
Рекомендую цю Клініку.
Гарне обслуговування!
Консультація лікарки-невролога
Щиро дякую неврологу Наталії Володимирівні Кравченко за уважне й професійне ставлення. Загалом Клініка справляє дуже гарне враження.
Відмінна Клініка!
Якісне обслуговування на рецепції
Дуже сподобалося обслуговування. На рецепції привітні працівники зустрічають і допомагають пройти в потрібне відділення.
Якісне та професійне обслуговування
Все добре. Якійсний сервіс та професійні лікарі.
Професійний підхід і найкращий сервіс
Уперше потрапили до вашої Клініки у січні й одразу були приємно вражені сервісом і ставленням до клієнта. Нас уважно вислухали, з розумінням поставилися до нашої ситуації та допомогли розібратися з проблемою, яку ми не могли вирішити понад два роки. Щиро дякуємо за високий професіоналізм і людяність! Рекомендуємо!
Швидко, якісно та професійно
Приємні та компетентні працівники, усе швидко й якісно.
Супер Клініка!
Комфорт, сучасність і приємні враження
Чудове місце. Сучасне обладнання, приємна атмосфера та смачні десерти в кафе.
Хірургія UniClinic
Це лікар, який творить дива й повертає повноцінне життя.
Молимося за Ваше здоров’я, Дмитре Віталійовичу. Ви - найкращий!