Світова алергологія вже в UniClinic

Світова алергологія вже в UniClinic

26.06.2024

Активний розвиток сучасної наукової і практичної алергології вимагає отримання нових знань для підвищення якості медичних послуг та наданні ефективної допомоги пацієнтам.

 

Лілія Олегівна Курілець, лікарка-алерголог UniClinic, відвідала найбільший у світі міжнародний конгрес алергологів EAACI 2024 з багатоденними науковими програмами, який проводиться раз на рік. Конгрес відбувся в червні в Валенсії.

 

Понад 16000 фахівців зі 125 країн світу зібралися на конгресі, щоб ознайомитись з сучасними дослідженнями, інсайтами в області алергії, клінічної імунології та обмінятись важливим досвідом з колегами і пройти додаткове навчання.

 

Лілія Олегівна брала активну участь у програмі конгресу, бо представлені наукові дослідження, розробки та нові концепції світових алергологів мають важливе значення для патогенезу та лікування алергій.

 

Під час виступів учасники розглянули важливі питання, що суттєво змінюють підхід до діагностики та лікування алергологічних станів, завдяки сучасним можливостям молекулярної діагностики та правильно підібраним методам проведення терапії.

Саме ці сучасні підходи лікування алергії на озброєнні у нашої лікарки.

 

Пишаємося, що наші фахівці постійно вдосконалюють свої професійні знання та відвідують такі масштабні наукові події.

 

  • UniClinic - збережемо здоров'я разом.
до 3% твоя особиста знижка!
Приєднуйся до Viber боту
Отримуй при кожному візиті!