UniClinic відкриває свої двері для пацієнтів!

UniClinic відкриває свої двері для пацієнтів!

19.07.2023

Для мешканців Запоріжжя та Південного Сходу України відкрились перспективи отримувати медичне обслуговування світового рівня! Найновіша медична установа міста — UniClinic, відкриває свої двері для пацієнтів. 

Майстерність, енергія та величезний труд, вкладений у місяці будівництва, допомогли створити не просто регіональну клініку, а справжній ультрасучасний медичний центр з 50 медичними напрямками: від поліклініки та лабораторії з діагностичним блоком до сімейної та дитячої медицини, а також хірургічного та денного стаціонару. UniClinic надає повний спектр медичних послуг для задоволення різних потреб пацієнтів.

UniClinic відрізняється високопрофесійністю не тільки завдяки сучасному обладнанню та широкими можливостями, а й завдяки команді універсальних та пристрасних фахівців, які вкладають свою душу у кожного пацієнта. Вони надають не лише найкраще лікування, а й беззаперечну підтримку кожному пацієнту. Для UniClinic кожна людина є особливою та заслуговує на кращий сервіс та обслуговування. 

Запрошуємо запоріжан записатися на прийом в UniClinic прямо зараз, щоб тримати якісне медичне обслуговування. Зробити це можна зателефонувавши за номером ☎️ 9-103 (безкоштовно з мобільних телефонів).

Клініка працює в зручний для вас часовий проміжок, з 08:00 до 20:00, і знаходиться за адресою вул.Покровська, 8, м.Запоріжжя.

UniClinic – ваше здоров'я в наших професійних руках!

Знижка 3% назавжди!
на всі послуги UniClinic
Приєднуйся до Viber боту