UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб:
08:00 - 16:00
Нд:
08:00 - 14:00

УЗД суглобів

Діагностика

В UniClinic ви можете зробити УЗД кісток та суглобів, отримати консультацію лікаря, пройти лікування та реабілітацію.

дорослі
діти
виїзд додому

УЗД суглобів у Запоріжжі

UniClinic надає послуги інструментальної діагностики, серед яких ультразвукове дослідження залишається найбільш доступним та достатньо інформативним методом оцінки організму. У нас ви можете зробити УЗД кісток та суглобів, отримати консультацію лікаря, пройти лікування та реабілітацію.

Для чого роблять ультразвукове дослідження суглобів

Основна мета обстеження — вивчити стан та структуру суглобів, поверхневих суглобових та м'яких тканин. Завдяки чому лікар може:

 • підтвердити чи спростувати захворювання опорно-рухової системи;
 • знайти причину болю, запалення, набряклості, почервоніння, скутості рухів та інших скарг, з якими пацієнти звертаються до ортопедів та травматологів;
 • призначити адекватне лікування чи відстежувати динаміку захворювання.

Щоб дізнатися, як підготуватися до УЗД зв'язок і суглобів, вартість обстеження та час проведення, зв'яжіться з нашими консультантами.

Що показує УЗД суглобів

Така діагностика дозволяє виявити захворювання на ранній стадії та побачити:

 • запальні та дегенеративні процеси;
 • надлишок рідини у суглобовій порожнині;
 • наявність деформації після травми;
 • товщину гіалінового хряща;
 • дефекти, спричинені ерозією суглобових поверхонь;
 • ушкодження менісків.

За допомогою дослідження можна діагностувати артрит, артроз, ревматизм, бурсит, переломи, вивихи, розриви, туберкульоз кісток, коксартроз, остеоартроз та інші патології опорно-рухового апарату.

Види ультразвукового дослідження суглобів

В UniClinic ви можете зробити УЗД колінного, ліктьового, променево-зап'ясткового, плечового, тазостегнового, гомілковостопного, щелепного суглоба, хребетного стовпа та стопи — для цього звертайтеся до клініки в Запоріжжі.

Особливості УЗД суглобів

Обстеження відноситься до неінвазивних методів діагностики. Його основна перевага полягає у відсутності відкритого втручання в органи та тканини, завдяки чому забезпечується повна безпека для організму.
Також немає потреби у проведенні спеціальних підготовчих процедур. Тому УЗД суглобів у Запоріжжі може бути виконано у день звернення.

Чому варто звернутися до UniClinic

Наша клініка, будучи медзакладом повного циклу, використовує:

 • сучасне діагностичне обладнання, що дозволяє у максимально короткі терміни отримати достовірну та інформативну картину стану опорно-рухової системи;
 • найефективніші методики лікування, реабілітації та профілактики.

Використовуючи результати ультразвукового обстеження, наші лікарі підберуть найбільш відповідні способи консервативної терапії або хірургії, щоб позбавити вас болю та відновити рухову активність.

Вартість УЗД суглобів у Запоріжжі

Ціна процедури залежить від того, яку область опорно-рухової системи необхідно обстежити. Так, вартість буде різною у випадках, коли потрібно обстежити лише зап'ястя чи всю руку. Відповідну інформацію ви знайдете в прайсі або можете уточнити у консультантів у телефонному режимі.

Знижка 3% назавжди!
на всі послуги UniClinic
Приєднуйся до Viber боту