UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб:
08:00 - 16:00
Нд:
08:00 - 14:00

УЗД Урологія

Діагностика

UniClinic надає повний спектр медичних послуг у галузі урології, включаючи консультацію лікаря-уролога, УЗД органів сечовидільної системи, лікування та подальший нагляд.

дорослі
діти
виїзд додому

Урологічне УЗД у Запоріжжі

UniClinic надає повний спектр медичних послуг у галузі урології, включаючи консультацію лікаря-уролога, УЗД органів сечовидільної системи, лікування та подальший нагляд.

Які органи обстежуються під час процедури

Урологічне УЗД дозволяє безпечно та безболісно обстежити:

 • нирки, надниркові залози, сечоводи, черевний відділ аорти, сечовий міхур, сечівник;
 • передміхурову залозу, мошонку, сім’яну залозу (сім’яники, яєчка),придатки — у чоловіків.

Направлення на обстеження видає уролог, андролог чи нефролог при підозрі на патологічний процес, у разі потреби оперативного втручання або з метою спостереження за динамікою захворювання.

Показання та протипоказання до УЗД з урології

Обстеження проводять за наявності симптомів, характерних для патологій сечовидільної системи:

 • болях у паху, промежини, поперекової області;
 • нирковій коліці;
 • порушення сечовипускання;
 • наявності домішок у сечі;
 • візуальній зміні форми та розміру зовнішніх статевих органів у чоловіків.

Також УЗД в урології виконується:

 • при травмах нирок та статевих органів;
 • у разі підозр на наявність новоутворень;
 • при змінах у лабораторних аналізах сечі;
 • для контролю лікування захворювань сечовидільної системи.

Єдине протипоказання для трансабдомінального дослідження (зовнішнього сканування) — гостре ураження шкірних покривів на ділянці обстеження. Трансректальне УЗД не проводять при гострих формах геморою.

Особливості підготовки до обстеження

Підготовка до дослідження залежить від методу:

 • Трансабдомінальне УЗД вимагає наповненого сечового міхура. Тому пацієнту не можна мочитися за 2,5 години до процедури або потрібно випити не менше 800 мл води за 1,5 години до неї.
 • Трансректальне урологічне УЗД у чоловіків і жінок проводиться, якщо немає можливості наповнити сечовий міхур. Метод вимагає попереднього очищення кишечника за допомогою проносного або клізми, а також максимально можливого випорожнення сечового міхура.

У день проведення ультразвукової діагностики приймати їжу можна. 

Результати процедури

Основне завдання ультразвукової діагностики в урології — контроль стану сечостатевої системи. Результати обстеження — це об'єктивна інформація, яку лікар використовує для призначення консервативного чи хірургічного лікування.

Переваги проведення УЗД в UniClinic

Урологічне УЗД для жінок та чоловіків у нашій клініці проводять лікарі з великим практичним досвідом. Працюючи у зв'язці з профільними фахівцями, сонологи діагностують захворювання на ранніх стадіях, контролюють перебіг лікування та післяопераційного відновлення, запобігають розвитку серйозних патологій.

Устаткування для процедури в UniClinic

Діагностичні кабінети клініки обладнані високоточною апаратурою бренду SIEMENS ACUSON. У нашому розпорядженні – апарати для виконання УЗД NX2 та HELX Evolution. Це інноваційне обладнання з чіткою візуалізацією, завдяки якому лікар може поставити діагноз без додаткових обстежень.

Ціна урологічного УЗД у Запоріжжі

Вартість процедури залежить від ділянки та обсягу обстеження. Для отримання більш детальної інформації звертайтесь до наших консультантів за телефоном або за допомогою форми зворотного зв'язку на сайті.

Знижка 3% назавжди!
на всі послуги UniClinic
Приєднуйся до Viber боту