Поліклініка та Діагностика UniClinic працює й по суботах!

Поліклініка та Діагностика UniClinic працює й по суботах!

09.10.2023

Для багатьох людей доступ до медичних послуг обмежений, особливо під час робочого тижня, тому наша головна задача -  забезпечити нашим відвідувачам якісну та доступну медичну допомогу.

Тож, запис на медичне обслуговування по суботах в UniClinic відкрито, і це можливість для наших пацієнтів отримати необхідну медичну діагностику та консультацію для дітей і дорослих навіть на вихідних!

По суботах в UniClinic будуть працювати відділення Поліклініки та Діагностики. Попередній запис на консультацію до лікарів або проходження Діагностичного обстеження здійснюється за телефоном 9-103 (дзвінки безкоштовні з мобільних телефонів).

Діагностика МРТ, КТ, УЗД в UniClinic виконується на сучасних  апаратах німецького виробника Siemens, що є унікальними в Запоріжжі, а це значить, що ви отримаєте найвищу точність дослідження!

  • МРТ: здійснює сканування всього тіла для оцінки ефективності лікування онкозахворювань, сканує важкодоступні зони, налаштовується під біометрію кожного пацієнта, має вдосконалений дизайн апарату знижуючи ризики виникнення клаустрофобії.
  • КТ: має на 60% знижену дозу опромінення, max кількість інноваційних опцій, а саме: ранній пошук метастазів, автоматизовану 3-D біопсію та візуалізацію судин з ефектом «розрізання».
  • УЗД: виконує дослідження всіх органів на нових сучасних апаратах з поглибленим скануванням.

Також в суботу доступні консультації спеціалістів Поліклініки -  за попереднім записом: сімейні лікарі, терапевти, педіатри, вузькі спеціалісти.

Записуйтесь на обстеження вже на цю суботу:
телефонуйте за номером 9-103

Нагадуємо що в UniClinic діє знижка  -10% на КТ, УЗД, рентген та мамографічне дослідження та консультації лікарів!

Знижка 3% назавжди!
на всі послуги UniClinic
Приєднуйся до Viber боту