UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб:
08:00 - 16:00
Нд:
08:00 - 14:00

Видалення утворень шкіри

Поліклініка, Стаціонар

У клініці повного циклу UniClinic видалення новоутворень шкіри здійснюється кваліфікованими фахівцями із використанням сучасного обладнання. Для виявлення чи підтвердження відсутності злоякісних процесів проводиться гістологічне дослідження тканин.

дорослі
діти
виїзд додому

Видалення новоутворень шкіри у Запоріжжі

У клініці повного циклу UniClinic видалення новоутворень шкіри здійснюється кваліфікованими фахівцями із використанням сучасного обладнання. Для виявлення чи підтвердження відсутності злоякісних процесів проводиться гістологічне дослідження тканин.

Види новоутворень шкіри

Залежно від структури та характеру росту утворення на шкірі поділяються на 3 категорії.

 1. Доброякісні родимки, гемангіоми, папіломи, дерматофіброми, атероми. Характеризуються відсутністю чи повільним зростанням, при якому клітинні елементи не проникають у сусідні тканини.
 2. Злоякісні — меланома, базаліома та фібросаркома. Їхня основна особливість — швидкий клітинний поділ з подальшим проростанням у тканини та впливом на судини.
 3. Пограничні – шкірний ріг, старечий кератоз та пограничний пігментний невус. Цей вид пухлин за певних умов або з часом схильний до ракової трансформації.

За походженням шкірні патології поділяються на вроджені (родимки),набуті (папіломи),спричинені вадами розвитку судин (гемангіоми).

Чому необхідно видаляти новоутворення

Видалення доброякісних утворень шкіри проводиться як з естетичною метою, так і щоб уникнути розвитку онкології. Під дією несприятливих факторів – УФ-випромінювання, травмування, гормональних збоїв – родимки, папіломи, кондиломи можуть малігнізуватися (перероджуватися на злоякісну пухлину).

Діагностика новоутворень шкіри у Запоріжжі

Для з'ясування характеру дерматологічної патології хірург-онколог використовує дерматоскоп. Потужна лупа пристрою дозволяє розглянути різні шари тканин і визначити, чи є пухлина небезпечною. Також може бути призначене цитологічне дослідження.
Після видалення новоутворення на шкірі в UniClinic проводиться гістологічна експертиза патологічної тканини, яка дозволяє підтвердити або спростувати наявність онкології.

Методи лікування шкірних утворень

Для лікування новоутворень на шкірі використовуються:

 • видалення за допомогою радіохвильового скальпеля;
 • лазерна та електрокоагуляція;
 • кріодеструкція — застосування рідкого азоту;
 • хірургічне висічення.

Найбільш ефективний метод підбирається після вивчення анамнезу та визначення типу утворення.

Показання та протипоказання до видалення

Видалення утворень на обличчі та тілі відбувається не тільки з естетичних міркувань, але й через їхнє часте травмування, яке може стати причиною раку. Звернутися до лікаря варто, якщо родимка змінила колір, збільшилася у розмірі або набула нечітких контурів.
Хірургічні та апаратні процедури не проводяться в період загострення хронічних захворювань, при ГРВІ чи за наявності на епідермісі поряд з невусом, гемангіомою, папіломою запального процесу.

Підготовка до процедури

Попередня підготовка не потрібна. Жінкам краще відмовитись від маніпуляції під час критичних днів. Видаляти утворення на відкритих ділянках бажано в осінньо-зимовий період. Про прийом антикоагулянтів пацієнт повинен попередити лікаря заздалегідь.

Як відбувається безпечне видалення родимок, гемангіом, папілом, дерматофібром, біогенних гранульом в UniClinic

Прийом у спеціаліста розпочинається з огляду проблемної ділянки із застосуванням дерматоскопа. Далі призначається оптимальний метод лікування. Для знеболювання використовується місцева анестезія. За показаннями виконується гістологічне дослідження посіченої тканини.

Догляд за шкірою після видалення

Після процедури у клініці заборонено:

 • мочити рану протягом доби;
 • мити травмовану ділянку милом, пінкою, гелем для душу;
 • здирати кірку, що утворилася;
 • купатися у відкритому водоймищі або басейні, відвідувати лазню та засмагати протягом 3 тижнів.

Косметикою можна користуватися тільки після повного загоєння рани.

Переваги лікування новоутворень на шкірі в UniClinic

Видалення шкірних утворень в хірургії нашої клініки відбувається із суворим дотриманням правил антисептики. Лікар підбирає максимально безпечний і найменш болісний метод. Висічення патологічних тканин виконується без травмування здорової шкіри.

Вартість видалення новоутворень шкіри у Запоріжжі

З цінами на хірургічне висічення утворень та застосування малоінвазивних методів ви можете ознайомитись у прайсі на сайті. У разі виникнення запитань зв'яжіться з адміністратором клініки за телефоном, в месенджері або залиште заявку на зворотний дзвінок.

Знижка 3% назавжди!
на всі послуги UniClinic
Приєднуйся до Viber боту