UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб:
08:00 - 16:00
Нд:
08:00 - 14:00

Забір біо-матеріалу ЛОР органів для дослідження

Поліклініка

В універсальній клініці UniClinic в Запоріжжі проводяться забір відокремлюваного ЛОР-органів і клітин епітелію, а також бактеріологічний і цитологічний аналізи.

дорослі
діти
виїзд додому

Забір біоматеріалу ЛОР-органів для дослідження у Запоріжжі

Крім огляду, інструментальних методів, лабораторних аналізів крові та сечі комплексна діагностика ЛОР-захворювань включає вивчення біоматеріалу із порожнини носа, зіва, глотки та вуха. В універсальній клініці UniClinic в Запоріжжі проводяться забір відокремлюваного ЛОР-органів і клітин епітелію, а також бактеріологічний і цитологічний аналізи.

Для чого проводиться взяття біоматеріалу

Взяття матеріалу та детальне ЛОР-обстеження необхідні для точної постановки діагнозу, встановлення ступеня та джерел захворювання. 
Лабораторна діагностика дозволяє визначити:

  • вид мікроорганізмів — збудників хвороби, їх кількість та активність розмноження;
  • стан епітеліальних тканин та наявність атипових клітин.

На основі отриманих результатів призначається програма лікування, підбираються антибактеріальні та протигрибкові препарати, до яких максимально чутливі виявлені збудники хвороби.

Види ЛОР-аналізів

Взяття мазків і зішкріба з епітелію проводиться з:

  • порожнини носа;
  • зіва;
  • вуха;
  • мигдалин.

Для ідентифікації інфекції та з'ясування реакції збудника на лікарські препарати проводиться бактеріологічний посів. Цитологічне дослідження дає можливість виявити злоякісні утворення на тканинах.

Як проводиться забір матеріалу

Перед взяттям слизу та епітеліальної тканини з носа не можна сморкатись, використовувати назальні краплі (із вуха – вушні краплі). Вранці перед вилученням слизу та фрагментів епітелію із зіва, мигдалин не можна чистити зуби, їсти, пити та палити. Для мазків та зішкрібів використовуються стерильні інструменти – зонди з ватними тампонами, дерев'яні шпателі, вушні гачки. Зібраний матеріал поміщається у пробірку та передається до лабораторії.

Чому варто звернутися до UniClinic

У нашій клініці можна пройти інструментальні перевірки, здати різні види аналізів. Кваліфікований лікар-отоларинголог за результатами обстеження поставить діагноз та оперативно призначить лікування.​

Вартість діагностики ЛОР-органів у Запоріжжі

З цінами на лабораторні дослідження UniClinic ви можете ознайомитися в прайсі на сайті. Щоб дізнатися детальніше, які аналізи бере ЛОР для встановлення діагнозу та призначення лікувальних заходів, зверніться за консультацією до лікаря. Для запису до отоларинголога зв'яжіться з адміністратором клініки або залиште заявку на зворотний дзвінок.

Знижка 3% назавжди!
на всі послуги UniClinic
Приєднуйся до Viber боту