Знижка 10% на МРТ в UniClinic в липні 2023 р.

Знижка 10% на МРТ в UniClinic в липні 2023 р.

18.07.2023

У сучасному світі, де наше здоров'я є найбільшою цінністю, медична діагностика відіграє вирішальну роль у виявленні та лікуванні захворювань.

UniClinic – новітній медичний центр у Запоріжжі – уважно вивчив світовий досвід і поставив за мету надавати передові методи діагностики, що поєднують точність, ефективність та комфорт. І серед них особливе місце посідає магнітно-резонансна томографія (МРТ),яку ми проводимо на високотехнологічному апараті Siemens Magnetom Amira.

МРТ-апарат Siemens Magnetom Amira є втіленням інноваційних технологій та наукових досягнень в медицині. Його висока деталізація знімків та відмінна якість зображень, надає повну інформацію про стан органів та тканин без будь-якого шкідливого впливу. Він забезпечує точне сканування навіть важкодоступних зон організму, що допомагає виявити патології на ранніх стадіях і надати лікарю повну картину для постановки діагнозу.

Оскільки кожна людина унікальна, МРТ-апарат Siemens Magnetom Amira підлаштовується під біометрію пацієнта, що забезпечує індивідуальний підхід та максимальну точність результатів.

Забезпечує ефективну терапію, високопрофесійна команда рентгенологів, яка має глибокі знання та багаторічний досвід у медичній діагностиці. Вони готові надати найкращу медичну допомогу та відповісти на всі запитання, що виникають щодо результатів обстеження.

Не втрачайте можливість перейти на новий рівень медичної діагностики! Відвідайте UniClinic та використайте нашу неймовірну пропозицію - МРТ на апараті Siemens Magnetom Amira зі знижкою 10%. 

Знижка 3% назавжди!
на всі послуги UniClinic
Приєднуйся до Viber боту