Ангіографія

Ангіографія – це надточний сучасний рентгенівський метод дослідження судин, який дозволяє у двомірній візуалізації обстежити функціональний стан кровоносних судин, кровотоку, виявити можливий патологічний процес та запобігти розвитку та ускладненню судинних захворювань.

Окрім звичайних ангіографічних обстежень, лікар - інтервенційний кардіолог має можливість здійснити не тільки автоматичні розрахунки ступенів стенозів судин, а й одразу здійснити лікувальну процедуру - встановити стент в звучених судинах.

Саме задля таких цілей в UniClinic ангіографічні дослідження та інтервенційна діагностика проводяться на сучасному ренгтенівському аппараті Cios Alpha від всесвітнього лідера у виробництві медичного обладнання Siemens (Німеччина). Дане обладанання, окрім надання надточних медичних показників, має вдосконалений дизайн, функціональність, мобільність та мімінмальну радіаційну шкідливість для організма.

Переваги ангіографічного дослідження в UniClinic
 • 01
  Досконала результативність

  Під час дослідження на Siemens Cios Alpha лікар отримує автоматичний аналіз із розрахунком ступеня стенозу судин та відображення мінімальних показників порівняно із визначеним референтним значенням.

 • 02
  Цифрова візуалізація

  Мобільна компактна С-арочна система Cios Alpha має цифрову візуалізацію з високою роздільною здатністю завдяки динамічному плоскому детектору. А потужний генератор забезпечує гарантований оптимальний рівень флюороскопії.

 • 03
  Ендоваскулярні втручання

  Інтегровані сучасні іноваційні техніки доволяють здійснювати легке та надійне  виконання рентген-ендоваскулярних втручань - проведення катетера, дилатації судин та встановлення стенту. Це підвищує ефективність операції та  мінімізує травматизм при здійсненні операції.

 • 04
  Передові технології Siemens

  Новітня технологія Retina ефективно перетворює рентгенівські промені на максимально якісні зображення, що дозволяє бачити дрібні деталі навіть під час операції та незалежно від статури пацієнта.

 • 05
  Мінімальне опромінення

  Завдяки інноваційної технології Care, апарат застосовує точно виміряну мінмімаль-ну дозу опромінення, яка, в той же час не впливає на якість зображення, але захищає організм не тільки пацієнта, а й медичної команди.

 • 06
  Мобільність та компактність

  Компактний дизайн С-арочної системи забезпечує високу ступінь зручності для медичної команди. Компактність гарантує гарну мобільність навіть в невеликих, навантажених приміщеннях - в операційних. Має зручне керування гальмами та систему швидкого охолодження.

Види ангіографії

Використання в хірургії
 • Ендоваскулярні кардіо-операції

  Для роботи зі складними випадка- ми візуалізації серця та судин С-арочна рентгенівська система Cios Alpha від Siemens є незамінною.

  Ретген-контроль за проведенням ендоваскулярних досліджень та малоінвазивних операцій на серці та судинах, таких як стентування та коронаро- графія, ефективно здійснюється саме завдяки апаратуCios Alpha. 

  Програмний пакет Vascular Software PLUS дозволяє розраховувати ступені стенозів.

 • Ортопедія та травматологія

  Передова рентгенівська С-арочна пересуваня система оптимально підходить для інтраопераційного використання в ортопедії та травматологічної хірургії.

  Дизайн С-дуги оптимізовано для використання з максимальни- ми кутами нахилів, надаючи оптимальний доступ до пацієнта та гнучке використання в операційній.

  Апарат Cios Alpha не перегріва- ється при тривалих операціях та підлягає простій  дезінфекції.

Апарат ангіографії в UniClinic
 • SIEMENS Cios Alpha

  Мобільна компактна С-арочна система Cios Alpha від SIEMENS (Німеччина) має цифрову візуалізацію з високою роздільною здатністю, потужний генератор, що забезпечує гарантований оптимальний рівень флюороскопії.

  Апарат має динамічний цифровий плоский детектор високої роздільної здатності, який забезпечує відмінну якість зображення без спотворень та чудову  контрастність.

  Завдяки іноваційним технікам доступне легке і надійне виконання рентген-ендоваскулярних втручань - проведення катетера, дилатації судин та встановлення стенту.

 •  

   

  • ангіографічні дослідження
  • контроль за ендоваску- лярною кардіохірургією
  • контроль за операціями на перефірійних судинах
  • розрахунок ступеню стенозів судин
  • максимальна деталізація судин
  • низька доза опромінення

Знижка 3% назавжди!
на всі послуги UniClinic
Приєднуйся до Viber боту