Ендоскопія у Запоріжжі

Сучасні технології медичної діагностики та лікування надають унікальні можливості турботи про здоров'я.

Одним із важливих та найменш травматичних методів обстеження, що дає можливість зробити детальний огляд внутрішніх органів, оглянути травну систему, а також провести операції різної складності через природні шляхи, є ендоскопія.

Ця методика застосовується для діагностики неспецифічних запальних захворювань, непрохідності кишечника, виявлення дрібних патологій слизової оболонки, які неможливо виявити за допомогою рентгена, УЗД або МРТ, доброякісних та злоякісних новоутворень.

В UniClinic ви маєте можливість пройти ендоскопічне дослідження внутрішніх органів із фото- та відеофіксацією з допомогою сучасної гастро-дуодено-колоновідеоскопічної системи ELUXEO 760 японського бренду FUJINON.

Обстеження також може включати забір частки тканини для біопсії з наступним гістологічним або цитологічним аналізом, видалення поліпів та сторонніх тіл, зупинку кровотечі.

Інноваційність Ендоскопії в UniClinic
 • 01
  БЕЗБОЛІСНЕ ДОСЛІДЖЕННЯ

  Ендоскопічне дослідження не доставляє неприємних відчуттів пацієнту, оскільки проводиться при “швидкій” анестезії - медичному сні з легким пробудженням, що є безпечним для людини. Лікарь-анестезіолог завжди присутній під час дослідження для спостереження за станом пацієнта.

 • 02
  НАДСУЧАСНЕ ПРЕМІАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ

  Гастро-дуодено-колоновідеоскопічна система останнього покоління ELUXEO 760 від FUJINON (Японія),характеризується високою роздільною здатністю FULL HD зображення та проводить обстеження у 4-х режимах візуалізації - White Light, LCI, BLI і FICE, що важливо в ранній діагностиці пухлин.

 • 03
  ВИСОКОПРОФЕСІЙНІ ЛІКАРІ

  Фахівці клініки пройшли додаткове навчання в нашій країні та за кордоном для надання діагностичних послуг високої якості. Особливою відмінністю наших лікарів є дотримання всіх необхідних протоколів і стандартів, які не шкодять організму.

 • 04
  МІНІМАЛЬНИЙ ЧАС ОБСТЕЖЕННЯ

  Тривалість ендоскопічного дослідження займає найбільш оптимальний час для проведення ефективної процедури  - близько 40 хвилин. При одночасному проведенні гастро та колоноскопії - час обстеження збільшується до 60 хвилин.
  Результат можна отримати протягом 7 днів після його проходження. 

 • 05
  ВИСОКА ДОСТОВІРНІСТЬ ДІАГНОСТИКИ

  Система надає багаторазово наближені чіткі знімки з мін. відстані (до 2 мм) з високою якістю та зменшеною кількістю шумів, що надає плавне зображення та чіткі FREEZE-знімки. А взяття матеріалу на біопсію під час ендоскопії надає можливість провести оперативне дослідження тканин у власній Гістологічній лабораторії.

 • 06
  БЕЗПЕКА ТА КОМФОРТ ПРИ ОБСТЕЖЕННІ

  Вдосконалена ендоскопічна система виключає травматичність органів і тканин. Пацієнт перебуває в стані медикаментозного сну та прокидається через кілька хвилин після закінчення процедури і повністю відновлюється протягом години.

Види Ендоскопічних досліджень

Додаткові послуги
 • Одночасна гастроскопія та колоноскопія

  В UniClinic ви маєте можливість одночасного проведення гастро- і колоноскопії під час процедури, що надає лікарю змогу оцінити стан майже всіх відділів шлунково-кишкового тракту та призначити комплексне лікування. Завдяки цьому пацієнт не тільки економить свій час за рахунок одночасних досліджень, а й уникає необхідності двічі бути під впливом анестезії. 

 • Видалення поліпів (поліпектомія)

  За наявності у травній системі поліпів, ендоскопіст UniClinic проведе біопсійну  поліпектомію. Це швидке і безболісне видалення поліпів та ін.небезпечних новоутворень спеціальними біопсійними мікрощипцями з подальшим обстеженням взятого матеріалу у власній Гістологічній лабораторії. Ця послуга дає можливість запобігти на ранніх стадіях розвитку важких захворювань.

Як підготуватись до Ендоскопії

Підготування до ендоскопії (гастроскопії, колоноскопії або інших видів ендоскопічних досліджень) важлива для забезпечення безпечного та ефективного проведення процедури.

Загальні рекомендації щодо підготовки:

 • обов'язкова консультація з лікарем перед проведенням ендоскопії
 • тимчасова дієта за рекомендацією лікаря
 • повне утримання від їжи та ріднини залежно від типу ендоскопії за рекомендацією лікаря

Ці загальні рекомендації можуть змінюватися залежно від типу дослідження та індивідуальних особливостей організму пацієнта.

Протипоказання для проведення Ендоскопії

Протипоказання для проведення ендоскопії можуть варіюватися залежно від конкретного типу та мети процедури. У загальному вигляді основні протипоказання можуть включати в себе:

 • алергічні реакції на анестезію або на препарати
 • серцево-судинні та легеневі захворювання
 • інфекційні захворювання
 • проблеми з коагуляцією крові
 • вагітність

Щоб уникнути непередбачуваних ситуацій обов'язкова потрібна консультація лікаря перед процедурою.

ЕНДОСКОПІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ В UNICLINIC
 • Ендоскопічна система ELUXEO 760 FUJINON

  В UniClinic представлена гастро-дуодено-колоновідеоскопічна система преміального рівня з надсучасним програмним забезпеченням та удосконаленою технологією візуалізації.

  Ендоскопія проводиться в різних кольорових спектрах, що дозволяє бачити більш приховані деталі - завдяки відеосистемі Fujifilm 7000.

  Візуалізація Full-HD якості дає можливість проводити обстеження з глибини лише 2 мм у чотирьох режимах візуалізації – White Light,LCI, BLI і FICE, що вкрай важливо в неінвазивній діагностиці пухлин на ранній стадії.

  Функція Multi Zoom та Freeze (зупинка кадру) забезпечують детальне зображення з високою роздільною здатністю навіть у важкодоступних місцях.

 •  

   

  • FULL HD якість зображень
  • Функція Multi Zoom і Freeze (багаторазове приближення та зупинка кадру)
  • Близький фокус - з 2 мм.
  • 3D/4D запис дослідження
  • покращена візуалізація Multi LightTM 

Ендоскопія у Запоріжжі

Ендоскопічна діагностика виконується за допомогою тонкої трубки з відеокамерою на кінці, яка вводиться у порожнини внутрішніх органів через природні шляхи. Апаратний метод дозволяє проводити візуальний огляд слизових оболонок та здійснювати забір матеріалу для біопсії.

Якщо ви шукаєте, де можна зробити ендоскопію, звертайтесь до UniСlinic. Дослідження проводяться за направленням лікаря. На ендоскопію у Запоріжжі ціна в нашій клініці одна з найдоступніших при високій якості обслуговування.

Види ендоскопії в UniClinic

У UniClinic проводиться:

 • відеоколоноскопія – обстеження товстого кишечника
 • відеогастроскопія (відеоезофагогастродуоденоскопія) - дослідження епітелію верхніх відділів ШКТ (стравовода, шлунка та дванадцятипалої кишки)
 • одночасна відеоколоноскопія та відеогастроскопія

За показаннями виконується комбінована діагностика, у тому числі з біопсією та хромоскопією.

Відеокольпоскопія жіночих репродуктивних органів здійснюється в рамках гінекологічного огляду, дослідження носоглотки – під час прийому ЛОРа.

Окремий напрямок - ендоскопічний УЗД органів шлунково-кишкового тракту.

Переваги ендоскопії

Малотравматична процедура завдяки використанню сучасних технологій проходить із незначним дискомфортом для пацієнта, підходить як дорослим, так і дітям. Високоінформативний діагностичний метод не чинить променевого навантаження на організм і не шкодить здоров'ю. Ускладнення після діагностики досвідченого лікаря-ендоскопіста відсутні.

Як підготуватися до обстеження

Ендоскопія зазвичай виконується на порожній шлунок. Ця вимога не стосується гінекологічної кольпоскопії. У день дослідження можна випити максимум третину склянки води, причому не раніше ніж за 3-4 години візиту до клініки.
Протягом 2-3 днів до колоноскопії необхідно дотримуватися дієти, при якій з раціону виключаються продукти, багаті на клітковину (овочі, фрукти, зелень),бобові, гостра їжа та копченість. Дозволені молочні та кисломолочні продукти, м'ясо, нежирна риба, макаронні вироби, вівсяна та манна каша. При запорах рекомендується приймати проносні препарати.

Як проводиться процедура

Процедура проводиться під місцевою анестезією, седацією чи загальним наркозом.

Залежно від досліджуваної області трубка ендоскопа вводиться в:
●        шлунок – через рот (гастроскопія)
●        пряму кишку (колоноскопія)

Під час обстеження відео виводиться на монітор комп'ютера. При біопсії забір тканин проводиться за допомогою щипців.

Результати дослідження

Ендоскопія слизової внутрішніх органів дозволяє виявити осередки запалень, новоутворення, ерозії та кровотечі. Висока роздільна здатність сучасних апаратів дає можливість виявляти захворювання на ранній стадії і негайно приступати до лікування.

Обладнання в UniClinic

У нашій клініці обстеження проводяться за допомогою інноваційного обладнання, яке дозволяє зберігати зображення у цифровому форматі, створювати фото- та відеоархів для динамічного контролю змін. Антисептична обробка ендоскопів та інструментів у діагностичному кабінеті здійснюється відповідно до санітарно-епідеміологічних норм та методичних вказівок. 

Ціна ендоскопічних обстежень у Запоріжжі

На діагностику методом ендоскопії у Запоріжжі ціна з наркозом і без наркозу вказана у прайсі на сайті UniClinic.

Для отримання детальної інформації щодо проведення планового або екстреного обстеження, запису на процедуру зв'яжіться з консультантом клініки по телефону або залиште заявку на зворотній дзвінок.

Знижка 3% назавжди!
на всі послуги UniClinic
Приєднуйся до Viber боту