Комп'ютерна томографія (КТ)
у Запоріжжі

Комп'ютерна томографія — сучасний та високоточний метод апаратної діагностики, який дозволяє швидко та безболісно отримати інформацію про стан внутрішніх органів, кровоносних судин, кісток, залоз, лімфовузлів та м'яких тканин. Якщо ви шукаєте, де зробити КТ у Запоріжжі, звертайтесь до UniClinic.
У нашій клініці для проведення обстеження використовується обладнання останнього покоління — єдине на південному сході України, що має знижену на 60% дозу опромінення та досконалу візуалізацію. 

Обладнання КТ в UniClinic представлено апаратом останнього покоління SOMATOM go.Up від світового виробника Siemens (Німеччина).

Переваги КТ в UniClinic
 • 01
  Нові можливості

  Здійснюється 3D-біопсія будь-яких новоутворень в скопічному режимі, низькодозована КТ легень, віртуальна колоноскопія та індекс коронарного кальцію. Надточні ангіографічні дослідження судин та діагностика онкопатологій на ранніх стадіях.

 • 02
  Скорочений час проходження скринінгу

  SOMATOM go.Up виконує сканування великих діапазонів за одну затримку дихання. Вбудована камера надає можливість слідкувати за найменшим рухом пацієнта та коректувати його поведінку.

 • 03
  Комфорт при КТ-обстеженні

  Скринінг на даному томографі можна проводити для пацієнтів з зубними протезами, кардіостимуляторами, імплантами суглобів. Стіл томографа витримує нагрузку до 200 кг.

 • 04
  Безпека для організму

  Апарат КТ останнього покоління надає зображення високої якості при мінімальному нешкідливому для людини опроміненні.

 • 05
  Автоматизація процесу

  Повністю автоматизований та діджиталізований процес КТ-скринінгу дозволяє адаптуватися в процесі діагностики до кожного пацієнта в таких клінічних сферах, як онкологія, ангіологія, травматологія, пульмонологія, неврологія.

 • 06
  Надточний результат

  Збільшена кількість зрізів та просторова роздільна здатність, якими наділений даний апарат, надають більш чітке зображення внутрішніх органів, ніж його попередники.  

 • 07
  КТ дітей

  Дбайливе КТ сканування дітей. Батьки та медичний працівник можуть залишатися біля дитини. Технологія Tin Filter забезпечить мінімально можливе променеве навантаження.

 • 08
  Цілодобове КТ в Запоріжжі

  В UniClinic дослідження на КТ доступне навіть в нічній час.

Види КТ досліджень

 

показати більше

Як підготуватись до КТ-дослідження
 • перед проведенням процедури скринінгу на КТ, лікар вивчає анамнез пацієнта та заповнює анкету про стан його здоров'я
 • за 1,5-2 години до діагностики слід випити 1-1,5 л негазованої води
 • діагностику органів черевної порожнини проводять на порожній шлунок
 • за 2–3 дні з раціону бажано виключити чорний хліб, фрукти, молоко, бобові. За призначенням лікаря виконується очисна клізма
 • якщо обстеження проводитимуть під наркозом, їжу і воду слід приймати за 4 години до процедури
 • перед КТ дослідженням знімають металеві вироби і надягають одяг, що не стискає рухів
Як підготуватись до КТ з контрастом

Підготовка до КТ-дослідження з контрастом: 

 • перед проведенням томографії з використанням контрастної речовини пацієнт обов'язково здає біохімічний аналіз крові для перевірки рівня креатиніну

 • пити якнайбільше рідини для виведення з організму контрастних речовин

 • не вживати їжу за 4 години до початку обстеження.

Протипоказання для проведення КТ-дослідження
 • КТ дослідження без контрасту:

- маса тіла більша за 200 кг
- вагітність

 • КТ дослідження з контрастом:

- наявність алергії на контрастний препарат
- ниркова недостатність
- тяжка форма цукрового діабету
- вагітність 
- тяжкий загальний стан пацієнта
- маса тіла більша за 200 кг
- гіпертиреоз (хвороба Грейвса)
- сканування статевих органів пацієнтів дітородного віку

Апарат КТ в UniClinic
 • АПАРАТ SIEMENS SOMATOM go.Up

  КТ діагностика в UniClinic здійснюється на апараті останнього покоління SOMATOM go.Up від світового виробника Siemens (Німеччина).
  Окрім інноваційного дизайну та зручного управління, апарат SOMATOM go.Up характеризується програмним забезпеченням з елементами штучного інтелекту, що удосконалює процес проведення дослідження та дозволяє отримувати чітку картинку більшої кількості шарів органу ніж раніше.

 •  

   

  • 128 зрізів/до 227 кг
  • 3D/4D запис дослідження
  • Віртуальна колоноскопія
  • МСКТ ангіографія серця
  • МСКТ коронарного кальцію

Різниця між КТ та МРТ: що краще

Безконтактний метод комп'ютерної томографії ґрунтується на рентгенівському скануванні досліджуваної області. Датчик апарата обертається навколо певної ділянки тіла і робить знімки, які обробляються за допомогою комп'ютерної програми, а потім розшифровуються лікарем-радіологом.

Різниця між діагностикою КТ та МРТ полягає у застосуванні для візуалізації тканин різного типу хвиль. Для МРТ використовується нерадіоактивний електромагнітний вплив, який більш безпечний у порівнянні з рентгенівським.
Магнітно-резонансна томографія може виконуватися необмежену кількість разів, підходить для маленьких дітей та людей із захворюваннями щитовидної залози.
З іншого боку, при КТ сканування займає 1-4 хвилини, при МРТ - 10-15 хвилин, не враховуючи введення контрастної речовини. Для людей з клаустрофобією краще обрати КТ. Крім того, на дослідження методом комп'ютерної томографії ціна нижча за МРТ.
Метод дослідження обирає лікар, залежно від клінічного завдання. Загалом: КТ краще візуалізує кісткові структури, МРТ — м'які тканини.

Види КТ-досліджень в UniClinic

У нашій клініці здійснюється комп'ютерна томографія:
●        головного мозку та кісток черепа;
●        хребта повністю та окремо шийного, грудного, крижово-поперекового відділів;
●        суглобів та кінцівок;
●        судин;
●        внутрішніх органів грудної та черевної порожнини, заочеревинного простору.
Ми проводимо одношарове та багатошарове дослідження методом КТ, діагностику стандартну з контрастом. КТ з контрастом передбачає пероральний прийом або ректальне або внутрішньовенне введення в досліджувану зону препарату, що містить йод, і виконується при обстеженні судин, м'яких тканин — при новоутвореннях.

Для чого призначається КТ

Комп'ютерна томографія використовується для уточнення діагнозу після УЗД та рентгенографії. Метод дозволяє виявити:
●        переломи, вроджені та набуті деформації кісток;
●        хвороби суглобів;
●        запальні процеси;
●        доброякісні та злоякісні пухлини;
●        крововиливи;
●        сторонні тіла;
●        судинні патології;
●        вроджені анатомічні дефекти та аномалії функціонування органів дихання, травлення, серця, сечостатевої системи;
●        сечокам'яну та жовчнокам'яну хворобу.
КТ призначається також перед стоматологічними операціями та протезуванням зубів. Діагностика у ковидних хворих при середньому та високому ступені тяжкості захворювання необхідна для вибору оптимальної програми лікування.
Дітям томографія проводиться тільки у випадках, якщо інші методи дослідження заборонені або їх результатів недостатньо для встановлення діагнозу. Вагітним жінкам рентгенологічне дослідження призначають у крайніх випадках, при серйозних загрозах здоров'ю, життю майбутньої матері або дитини.

Підготовка та проведення процедури комп'ютерної томографії

КТ виконується у напрямку профільного фахівця. Під час обстеження головного мозку, кісток та суглобів підготовка не потрібна.
Діагностику органів черевної порожнини проводять на порожній шлунок. За 2–3 дні з раціону бажано виключити чорний хліб, фрукти, молоко, бобові. За призначенням лікаря виконується очисна клізма. За 1,5-2 години до відвідування клініки слід випити 1-1,5 л негазованої води.
Перед дослідженням з контрастуванням з метою виключення ниркової та печінкової недостатності, що є протипоказаннями до процедури, проводиться аналіз крові на креатинін.
У кабінеті проведення діагностики пацієнт знімає прикраси та годинник, дотримується вказівок лікаря. Після обробки знімки видаються пацієнту на руки в роздрукованому вигляді на плівці і відправляються на e-mail лікарю.

Переваги КТ-обстеження в UniClinic

При зверненні до нашої клініки та необхідності пройти додаткові обстеження вам не доведеться окремо записуватися до іншого діагностичного центру. У нас можна здати лабораторні аналізи, отримати консультації хірурга, ЛОРа, гінеколога, уролога, онколога-маммолога.
Комп'ютерна томографія у Запоріжжі в UniClinic, за відгуками пацієнтів, проходить в комфортній обстановці, без тривалого очікування в черзі. Записатися на діагностику ви можете на будь-який зручний час.

Ціна КТ-діагностики у Запоріжжі

На КТ у UniClinic у Запоріжжі ціни фіксовані та вказані у прайсі на сайті. Ціна комп'ютерної томографії доступна людям з будь-яким доходом і залежить від досліджуваної зони.

Для уточнення деталей та запису на скринінг зв'яжіться з нашим консультантом в онлайн-чаті, месенджері, по телефону або замовте зворотній дзвінок, заповнивши онлайн-форму.

до 3% твоя особиста знижка!
Приєднуйся до Viber боту
Отримуй при кожному візиті!