Магнітно-резонансна томографія (МРТ) у Запоріжжі

Серед усіх методів інструментальної діагностики МРТ – найбільш високоінформативний та безпечний. Дослідження дозволяє діагностувати пухлини, спинномозкові грижі, вроджені порушення будови та патологічні зміни внутрішніх органів. При цьому діагностика може бути призначена навіть дітям та вагітним жінкам.

Клініка повного циклу UniClinic запрошує пройти магнітно-резонансну томографію на ультрасучасній сканер-системі MAGNETOM Amira німецького бренду Siemens.

Інноваційність МРТ в UniClinic
 • 01
  Найсучасніші діагностичні технології від Siemens

  Апарат МРТ останнього покоління, що не має аналогів на Південному Сходу України за якістю зображення та точності дослідження.

 • 02
  Мінімальний час проходження дослідження

  Тривалість МРТ-дослідження близько 30 хв. Результат обстеження ви отримаєте на ранок наступного дня після його проходження.

 • 03
  Надточний результат

  Апарат Siemens MAGNETOM Amira надає динамічні знімки найвищої якості з мінімальною затримкою дихання пацієнта, що забезпечить постановку точного діагнозу.

 • 04
  Цілодобова МРТ-діагностика в Запоріжжі

  Ми зробили послугу максимально зручною та доступною – обстеження можна пройти навіть вночі.

 • 05
  Безпека для організму

  Принцип дії МРТ-апарату засновано на магнітному полі і радіохвилях, що не шкодять організму, на відміну від іонізуючого випромінювання при рентгендіагностиці.

 • 06
  Високопрофесійні фахівці

  Наші фахівці пройшли додаткове навчання за кордоном для надання діагностичних послуг високої якості.

 • 07
  Комфорт при МРТ-обстеженні

  Вдосконалений дизайн апарату знижує ризики виникнення клаустрофобії, завдяки розташування пацієнта ногами всередину магніту. Для пацієнтів вагою до 130 кг.

 • 08
  МРТ дітей

  Найсучасніше та інформативне дослідження, яке дитина зможе пройти швидко, безболісно і без страху.

Види МРТ досліджень

показати більше

Додаткові послуги
 • МРТ вночі

  В UniClinic магнітно-резонансну томографію можна провести навіть уночі. Ми зробили це задля зручності пацієнтів, бо ми розуміємо, що завжди протягом дня вдається виділити час у тому, щоб пройти дослідження.

  Це не повинно ставати на заваді для того, щоб зберегти своє здоров'я, саме тому наші відділення МРТ діагностики працюють цілодобово.

 • МРТ з контрастом

  МРТ з контрастом – це сучасний метод візуалізації внутрішніх структур організму, при якому в організм попередньо вводяться контрастні речовини, що підвищують точність діагностики.

  МРТ з контрастом найчастіше застосовується виявлення новоутворень з метою визначення їх точних кордонів і характеру збільшення.

Як підготуватись до МРТ

Зазвичай процедура МРТ-дослідження не потребує спеціальної підготовки. 

 • Проходження звичайного МРТ-дослідження не потребує завчасного дотримання дієт, не треба утримуватись від рідини. Винятком є ​​дослідження з використанням контрастної речовини.
 • Пацієнт повинен залишити у роздягальні всі металеві предмети, в тому числі ті, які носяться на тілі: слухові апарати, пірсинг, прикраси, шпильки для волосся. Всі особисті речі залишаються в роздягальні (мобільний телефон, кредитні картки, ключі).
 • Якщо людина страждає на клаустрофобію, то необхідно заздалегідь прийняти спеціальні ліки. Однак апарат МРТ MAGNETOM Amira в UniClinic спроєктовано з відкритим дизайном тунелю для зниження дискомфорту або уникання приступу клаустрофобії у пацієнта.

Протипоказання для проведення МРТ-дослідження

При заповненні анкети перед МРТ-дослідженням, пацієнт повинен повідомити наступні дані:

 • якщо у пацієнта є всередині тіла якісь металеві пристрої медичного призначення або немедичні об'єкти з металу (уламки, кулі, стружки)
 • чи були в анамнезі пацієнта оперативні втручання на серці, головному мозку чи інших органах
 • чи страждає пацієнт на судоми, епілепсію, раптовими втратами свідомості
 • про вагітність. Вагітність не є протипоказанням для проведення МРТ-дослідження, але необхідно надати згоду лікаря-гінеколога на проведення дослідження.

Апарат МРТ в UniClinic
 • SIEMENS MAGNETOM Amira

  Інноваційність апарату Siemens MAGNETOM Amira представлена покращеним програмним забезпеченням, удосконаленими функціоналом та технологіями для діагностичного обстеження, а також підвищеним комфортом для пацієнта.

  Функції позітронно-емісійної МРТ та МР-спектроскопія надають максимальну точність при обстеженні усіх внутрішніх органів та систем, особливо стану кровотоку та причин його погіршення;

  Функція придушення шумових ефектів, висока швидкість передачі інформації та обробки знімків скорочує час процедури без втрати якості.

  Відкритий тип томографа знижає ризики приступу клаустрофобії.

 •  

   

  • 1,5 тесла / до 200 кг
  • 3D/4D запис дослідження
  • МР мамографія
  • МРТ всього тіла за 1,5 години
  • МРТ суглобів
  • 220 кг макс. навантаження

Для чого призначають МРТ

Магнітно-резонансна томографія – високоінформативний метод, що показує:
●       пухлини голови та головного мозку, запалення мозкової тканини, інсульт, розсіяний склероз, вміст орбіти, стан гіпофіза та внутрішньочерепних нервів;

  стан суглобових поверхонь, хрящової та м'язової тканини, рівень синовіальної рідини;
●       ураження спинного мозку та наявність патологічних процесів у його відділах;
●       стан судин;
●       наявність доброякісних та злоякісних новоутворень, метастазів.
МРТ в UniClinic виконується як із введенням контрастної речовини, так і без неї – залежно від галузі та цілей дослідження. МРТ із контрастом дозволяє лікарю краще розглянути структури судин, виявити пухлини, метастази та згустки, тканини з порушеним кровообігом.

Види МРТ в UniClinic

У нашій клініці ви можете пройти МРТ:
●       молочних залоз, гортані, язика, шиї;
●       головного мозку;
●       хребта та його відділів;
●       судин: артерій, вен;
●       суглобів;
●       товстого та тонкого кишечника;
●       органів черевної порожнини та заочеревинного простору;
●       органів малого тазу;
●       плоду.
Крім цього, ви можете зробити МРТ всього тіла у Запоріжжі (МР-дифузію). Дослідження дозволяє виявити віддалені метастази.
Також наші лікарі-радіологи проводять ПЕТ-МРТ:
●       кардіоваскулярні дослідження;
●       головного мозку;
●       всього тіла.
Це гібридна діагностика, що поєднує два види дослідження - позитронно-емісійну та магнітно-резонансну томографію. Такий підхід дозволяє з ще більшою точністю діагностувати патологічні процеси, ніж при використанні кожного методу окремо.

Підготовка та проведення процедури магнітно-резонансної томографії

Апарат МРТ не шкідливо впливає на організм, тому якщо пацієнта щось турбує, обстеження можна пройти і без направлення лікаря. Але правильно визначити тип і область дослідження може лише фахівець після очного огляду та вивчення анамнезу. Тому розпочинати обстеження варто з відвідування вузького фахівця.
Щоб лікар дав правильні рекомендації щодо підготовки до МРТ, заздалегідь повідомте:
●       які медикаменти ви приймаєте;
●       чи є вагітність та який термін;
●       про наявність ендокринних захворювань (цукровий діабет, гіпотиреоз тощо);
●       про захворювання нирок (ниркова недостатність);
●       чи є в тілі металовмісні конструкції.
Підготовка до стандартного МРТ не передбачає обмежень у прийомі їжі чи води. При обстеженні черевної порожнини рекомендується 2-3 дні напередодні дослідження приймати Еспумізан.
Діагностика із введенням контрастної речовини вимагає відмови від їжі мінімум за 3 години до процедури. Пити можна без обмежень, але не бажано ходити до туалету за годину до проведення МРТ.
На процедуру потрібно приходити в одязі без залізних елементів, а перед безпосереднім скануванням зняти прикраси. Потім пацієнта укладають на стіл томографа і внутрішньовенно вводять контраст (якщо це призначено). Після цього починають сканування.
Вся процедура триває 15–40 хвилин, під час яких пацієнт не відчуває жодного дискомфорту. Обробка знімків може тривати кілька годин. Точніше, коли ви зможете забрати результати МРТ, ціну процедури вам розкажуть наші консультанти очно або за телефоном.

Переваги проходження МРТ в UniClinic

UniClinic – сучасний багатопрофільний медичний центр. Залишатися лідерами на медичному ринку Запоріжжя нам дозволяють:
●       високоточне обладнання останнього покоління;
●       лікарі-радіологи з багаторічним практичним досвідом;
●       можливість здати лабораторні аналізи, пройти інструментальну діагностику та отримати консультацію вузького спеціаліста в одній установі.
Важливо й те, що пройти МРТ у Запоріжжі UniClinic ви можете за доступною ціною.

Ціна МРТ у Запоріжжі

Щоб пройти МРТ у Запоріжжі, запишіться на діагностику по телефону або через форму зворотного зв'язку на сайті. Вартість обстеження вам підкажуть наші консультанти.

Відмінність МРТ від КТ і яка процедура краща

І комп'ютерна, і магнітно-резонансна томографія дозволяють лікарю отримати пошарові знімки тканин, що досліджуються. Але в основі досліджень лежать різні фізичні явища:

 • КТ має на увазі використання рентгенівського випромінювання, і дає уявлення про фізичний стан тканин.
 • МРТ базується на явищі магнітного резонансу і показує хімічну будову тканин.

Таким чином, у МРТ рентгенівські промені замінені безпечним радіочастотним випромінюванням, що реагує на протони (атоми водню),з яких на 99% складається тіло людини.

Який метод дослідження кращий, вирішує лікар у кожному конкретному випадку. Так, магнітно-резонансна томографія більш інформативна щодо м'яких тканин, комп'ютерна — щодо кісткової. Нерідко призначають два види дослідження для встановлення точного діагнозу.

Знижка 3% назавжди!
на всі послуги UniClinic
Приєднуйся до Viber боту