Нехірургічна технологія VenaSeal в лікуванні варикозу

Нехірургічна технологія VenaSeal в лікуванні варикозу

18.01.2024

Часто пацієнти з варикозним розширенням вен відкладають візит до флеболога, оскільки побоюються хірургічного втручання та болю, яким може супроводжуватися лікування. А тим часом захворювання прогресує, погіршує якість життя та стає причиною ускладнень - трофічних виразок, гострого тромбофлебіту тощо.

Однак сьогодні повністю позбутися варикозної хвороби можна без операцій, болю, необхідності реабілітації та ризику рецидиву. Виконується таке лікування варикозу біологічним клеєм VenaSeal. 

 • це нехірургічна технологія останнього покоління Glue 
 • вона не передбачає термічного, механічного або хімічного впливу 
 • виконується амбулаторно
 • відсутність потреби в знеболенні
 • підходить для пацієнтів будь-якого віку, включаючи літніх людей
 • не потрібен компресійний трикотаж 

Пройти лікування варикозу без операцій у Запоріжжі можна в UniClinic у кваліфікованого судинного хірурга з досвідом роботи більше 25 років, професора Рязанова Дмитра Юрійовича.

Принцип дії технології останнього покоління Glue (VenaSeal)

VenaSeal - біологічний ціанокрілатний клей, який вводиться в просвіт ураженої судини. Процедура короткотривала (займає до 20 хвилин),не потребує спеціальної підготовки та госпіталізації.

Після введення речовини відбувається склеювання вен протягом декількох хвилин. За кілька місяців судина трансформується в сполучнотканинний тяж. Таким чином, процедура допомагає вплинути на причину варикозу - усунути вертикальний венозний рефлюкс, а отже, досягти повного одужання та уникнути ризику рецидиву.

Як тільки закривається патологічна вена, пацієнт відчуває покращення - симптоми у вигляді болю, набряку, печіння в ногах зникають. Також досягається високий естетичний ефект - без шрамів та синців.

Процедура є безпечною та має мінімум протипоказань. Її можна виконувати навіть у літній період, не обмежуючи при цьому перебування на сонці та засмагу, як при інших методиках. Відсутність потреби в знеболенні дозволяє призначати технологію Glue навіть літнім пацієнтам, оскільки відсутні анестезіологічні ризики. Перед маніпуляцією знеболюється лише шкіра у місці проколу вени для досягнення комфорту, а відразу після її закінчення можна покинути клініку та дотримуватися звичного способу життя.

Переваги технології Glue для лікування варикозу

Якщо ви задумуєтесь над тим, як вилікувати варикоз на ногах без операції, зверніть увагу на метод Glue (VenaSeal).
Він широко використовується провідними фахівцями Європи та Північної Америки, а тепер доступний і в Україні. Це єдина технологія, яка визнана в усьому світі як найперспективніша та найефективніша.
Вона не передбачає тумесцентної анестезії, теплової дії чи введення склерозанту та відрізняється наступними перевагами:

 • швидкість та практично миттєве досягнення терапевтичного ефекту без ризику рецидиву
 • оптимальний вибір для пацієнтів з підвищеним больовим порогом
 • відсутність необхідності у великій кількості ін'єкцій для знеболення
 • по завершенню процедури не потрібно одягати компресійний трикотаж
 • шкіра виглядає естетично, не утворюються рани, рубці та синці
 • маніпуляцію дозволяється проводити в будь-якому віці та незалежно від вираженості варикозу, безпечна навіть для літніх людей
 • можна проходити лікування навіть влітку та засмагати на наступний день після процедури
 • не потрібно змінювати спосіб життя - достатньо знайти зручний час для відвідування лікаря, адже процедура триває до 20 хвилин

Терапія варикозу біоклеєм VenaSeal дозволяє не лише досягти одужання, а й попередити розвиток його ускладнень та супутніх патологій, обумовлених порушенням кровообігу.

Показання та протипоказання

Технологія Glue ефективна на різних стадіях варикозного розширення вен нижніх кінцівок незалежно від їх діаметру та стану клапанного апарату. Доцільність її використання може визначити лише лікар після вивчення анамнезу, обстеження та з урахуванням індивідуальних факторів щодо стану здоров'я.

Список обмежень до використання методу Glue мінімальний:

 • мігруючий або поверхневий гострий тромбофлебіт
 • сепсис
 • підвищена чутливість до компонентів біоклею, що спостерігається вкрай рідко
 • неможливість технічного виконання процедури (перенесений раніше гострий тромбофлебіт, ін'єкційна наркоманія, надзвичайно звиті варикозні вени та крупні вузли)

Ефективність та результати

Численні дослідження підтверджуються, що нехірургічна технологія VenaSeal демонструє швидке досягнення терапевтичного результату без больового синдрому та утворення синців після процедури. Вона дозволяє досягти вираженого естетичного ефекту та практично виключає ризик рецидиву, оскільки уражена судина виключається з кровотоку.

Реабілітація та післяопераційний догляд

Одна з переваг методу VenaSeal в тому, що не потрібна реабілітація та практично відсутні суттєві обмеження після процедури:

 • зразу по закінченню маніпуляції  можна повернутися до звичайного ритму життя
 • лише в день процедури забороняється засмагати, а вже на наступний дозволяється перебувати на сонці без обмежень
 • склеювання вени відбувається протягом кількох хвилин, як був введен біоклей, тому не потрібно носити компресійний трикотаж

Лікування варикозу в Запоріжжі в UniClinic включає повний супровід пацієнта після процедури. Тож при необхідності лікар надасть рекомендації щодо відновлення індивідуально.

Порівняння технології Glue з іншими методами

Нехірургічна методика усунення варикозу відрізняється такими особливостями у порівнянні з іншими способами лікування патології:

 • відсутність ризику утворення опіків, як при РЧА, оскільки немає теплового впливу на тканини
 • під час процедури не потрібні чисельні знеболюючі ін'єкції
 • немає потреби в носінні компресійної білизни для закріплення результату, як у випадках з РЧА та Flebogrif MOCA
 • безболісність, виключені анестезіологічні ризики та утворення синців, гематом або шрамів у порівнянні з хірургічним лікуванням варикозу
 • відсутня запальна реакція по закінченню сеансу порівняно зі склеротерапією

У випадках, коли використовується біоклей для вен, відгуки про процедуру Glue (VenaSeal) зазвичай позитивні. 

Наприклад, один із пацієнтів написав відгук: 
“Я вилікував варикоз без операції. Звернувся до Рязанова Д. Ю. за рекомендацією знайомих і дуже задоволений результатом. Процедура пройшла швидко та безболісно. Вже на наступний день повернувся до звичайного життя. Біль і важкість у ногах повністю зникли. Шкодую про одне - що не звернувся раніше!”

 

Якщо ви теж страждаєте від варикозу, зверніться в UniClinic у Запоріжжі, щоб пройти ефективне лікування без операції, болю та ризиків. Технологія Glue - Ваш шанс відновити здоров'я судин, якість життя та попередити серйозні супутні патології.

Для запису на консультацію до Рязанова Дмитра Юрійовича телефонуйте або залишайте заявку на сайті.

до 3% твоя особиста знижка!
Приєднуйся до Viber боту
Отримуй при кожному візиті!