Блог

07/02/2024

 CHIVA (Cure Hemodynamique de l’Insuffisance Veineuse en Ambulatoire) - це мініінвазивна операція, яка виконується амбулаторно.

07/02/2024

Для лікування варикозу широко використовуються малоінвазивні методи, але вимушено залишаються більш травматичні операції на венах, адже в деяких випадках обійтися без такого інвазивного втручання не вдається.

07/02/2024

Трофічна виразка - це серйозне захворювання, яке найчастіше є фінальною стадією варикозної хвороби.

06/02/2024

Лікування варикозної хвороби потребує комплексного підходу та сучасних методів. Одним із найбільш ефективних та інноваційних способів є техніка ASVAL (Ambulatory Selective Varices Ablation under Local anesthesia).

02/02/2024

Застуда - поширене нездужання, з яким час від часу стикається кожен з нас.
У пошуках швидкого полегшення симптомів та одужання, багато людей починають самолікування, іноді відразу з прийманням антибіотиків.
Однак, використання цих препаратів без рекомендації лікаря не тільки неефективне, а й може спричинити небезпечні наслідки та ускладнення.

30/01/2024

Склеротерапія вен - сучасна та ефективна процедура, яка використовується для безопераційного лікування варикозного розширення вен.

19/01/2024

Ось деякі найчастіші хвилюючі запитання, які ставлять лікарю пацієнти  з варикозною хворобою нижніх кінцівок.

19/01/2024

Часто пацієнти з варикозним розширенням вен відкладають візит до флеболога, оскільки побоюються хірургічного втручання та болю, яким може супроводжуватися лікування. А тим часом захворювання прогресує, погіршує якість життя та стає причиною ускладнень - трофічних виразок, гострого тромбофлебіту тощо.

19/01/2024

Варикоз вен характеризується хронічним перебігом та при відсутності лікування може погіршити якість життя й призвести до тяжких наслідків. Тому при появі перших ознак захворювання варто звернутися до лікаря для діагностики та вибору лікувальної тактики.

19/01/2024

Варикоз - хронічна патологія, яка характеризується стоншенням та звивистістю вен, порушенням кровообігу та функцій клапанів. Візуально патологічно змінені судини виступають над поверхнею шкіри та мають синюшне забарвлення. При відсутності своєчасного лікування варикозна хвороба може стати причиною ускладнень, які несуть загрозу не тільки здоров'ю, але й життю пацієнта - непрохідність вен, трофічні виразки, тромбоз.

18/01/2024

Ендокринна система дітей постійно перебуває у стадії активного формування та відповідає за вироблення гормонів, необхідних для зростання, розвитку, обміну речовин, інших важливих функцій організму та загальному здоров'ї дітей.

28/12/2023

Лапароскопія - це інноваційний мініінвазивний (малотравматичний) метод хірургічного лікування. З його допомогою можна швидко, безпечно та успішно оперувати багато органів.

Знижка 3% назавжди!
на всі послуги UniClinic
Приєднуйся до Viber боту