Підвищення кваліфікації лікарів UniClinic

Підвищення кваліфікації лікарів UniClinic

04.06.2024

З 16-18 травня 2024 року, у місті Львові відбувся “Конгрес судинних хірургів, флебологів та ангіологів України”.

Конгрес проходив у форматі засідань та дискусій з доповідями провідних хірургів країни, акцент презентацій був зроблений на представленні та обговоренні цікавих та дивовижних клінічних випадків.

Також були проведені теоретичні і практичні майстер-класи за основними напрямками судинної хірургії, флебології та ангіології, на яких експерти-тренери поділилися своїм професіональним досвідом.

 

У Конгресі приймав участь лікар-хірург UniClinic Дружкін Микита Вячеславович.
Cудинний хірург з багаторічним досвідом, Микита Вячеславович є членом Української та Європейської Асоціацій лікарів, результатом чого є швидке та ефективне втілення сучасних світових протоколів у свою успішну практику.

Тема презентації: “Клінічний випадок успішного комбінованого хірургічного лікування тромбозу поверхневих вен: інноваційний підхід через поєднання різних методик”.

 

У розгляді цієї актуальної теми лікарем було запропоновано розробку та впровадження ефективних та безпечних методів лікування, застосування комбінованого операційного підходу для поліпшення якості життя своїх пацієнтів.
На прикладі був представлений варіант операції, який показав позитивні результати з подальшим регресом симптомів, без ускладнень.

 

Цей метод може бути взятий за основу для подальшого вивчення та застосування у клінічній практиці.

 

Ми пишаємося знаннями та професіоналізмом Микити Вячеславовича!

 

  • Команда UniClinic
до 3% твоя особиста знижка!
Приєднуйся до Viber боту
Отримуй при кожному візиті!