UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Щоденно 08:00 - 20:00

Консультація ендоваскулярного хірурга

Поліклініка

Спеціалісти UniClinic притримуються сучасної концепції малоінвазивної хірургії, яка полягає в максимальному зменшенні травматичності та ризиків ускладнень для пацієнта під час оперативних втручань. Метою малоінвазивної хірургії є досягнення бажаного результату з мінімальним травмуванням тканин і органів, що оточують місце операції. До таких методик відносять і ендоваскулярну хірургію. 

дорослі
діти
виїзд додому

Що таке ендоваскулярна хірургія та які процедури вона охоплює?

Ендоваскулярна хірургія - це високотехнологічна хірургічна техніка, яка застосовується для лікування судинних захворювань. Оперативне втручання здійснюється без розтину шкіри через невеликий отвір в судині пацієнта. Така методика потребує використання спеціального високоточного обладнання і передових методів навігації дій ендоваскулярного хірурга.

 

Операційні UniClinic мають в своєму розпорядженні хірургічне і анестезіологічне обладнання останнього покоління від світових лідерів виробництва. Ендоваскулярні втручання здійснюються під рентгенівським контролем цифрової С-арочної системи Cios Alpha (Siemens),яка дозволяє спеціалісту проводити надточні маніпуляції з мінімальним ризиком супутнього травматизму для пацієнта.

Ендоваскулярна хірургія застосовується з метою:

 • діагностичної ангіографії судин різної локалізації
 • проведення хірургічного лікування звужених судин

Ці процедури можуть бути зкомбіновані між собою - вже під час ангіографічного обстеження ендоваскулярний хірург може проводити оперативне лікування виявлених патологій.

Діагностична ангіографія - це рентгенологічне дослідження судин пацієнта із застосуванням контрастної речовини. Через руку пацієнта вводиться мініатюрний катетер з контрастом, його підводять до місця обстеження, де контрастна речовина вивільняється. Після цього катетер видаляється, а лікар може проводити обстеження судин, виявляючи локалізацію їх патологічного звуження. Так само проводиться процедура, під час якої досліджуються судини серця - коронарна ангіографія або, скорочено, коронарографія.

 

В UniClinic здійснюється ендоваскулярне лікування судин за допомогою методів:

 • Балонна ангіопластика. Грунтується на фізичному розтягуванні стінок звуженої судини. До проблемного місця підводиться мініатюрний балон, який потроху надувається, збільшуючи просвіт судини. Після досягнення мети балон видаляється.
 • Стентування. У разі сильного стенозу судин застосовують спеціальні металеві трубчасті пристрої - стенти. Їх встановлюють у звужені місця судин для підтримки їх пропускної здатності.

Зазвичай стентування проводять, якщо балонна ангіопластика не дала бажаних результатів, таким чином, ці дві процедури поєднуються під час одного втручання. 
Вся процедура ендоваскулярного лікування займає від 30 хвилин до 2 годин в залежності від об'єму операції. Пацієнт швидко відновлюється, післяопераційна реабілітація в стаціонарі триває від кількох годин до однієї доби.  

 

Успіх виконання операції залежить не тільки від наявності сучасного обладнання, але й від професійності ендоваскулярного хірурга.
В UniClinic практикують висококваліфіковані спеціалісти, які мають унікальний досвід проведення таких оперативних втручань будь-якого рівня складності. Консультація ендоваскулярного хірурга допоможе відповісти на всі можливі питання хворого щодо необхідності і ступеню хірургічного лікування судинних проблем.

Показання до консультації ендоваскулярного хірурга

Основними показаннями до консультації є наявність таких патологій:

 • атеросклероз артерій, стеноз судин різної етіології
 • ішемічна хвороба серця
 • гострий інфаркт міокарду
 • аневризми
 • діабетична ангіопатія
 • тромбування судин

Процес консультації з ендоваскулярним хірургом

Підготовка до консультації

Перед консультацією ендоваскулярного хірурга пацієнту рекомендовано зібрати попередню медичну інформацію: результати аналізів, описи обстежень, перелік ліків, що приймалися.   

Обстеження та діагностика

Спеціалістом здійснюється вивчення попередньої історії хвороби, наявних симптомів, проводиться фізичне обстеження пацієнта. Лікарем можуть бути призначені додаткові діагностичні процедури: УЗД, КТ, МРТ, ангіографія.  

План лікування та можливі варіанти втручання

На підставі отриманих даних, спеціаліст складає план подальшого лікування, обговорює з пацієнтом можливі його варіанти. В залежності від обраної методики терапії, призначається консервативне лікування, що має покращити стан хворого, або проводиться підготовка пацієнта до ендоваскулярного хірургічного втручання. В останньому випадку проводять додаткове лабораторне обстеження, тощо.

Післяконсультаційний план та подальше спостереження

У разі призначеної консервативної терапії, з метою подальшого спостереження за станом хворого, лікар може призначити наступну консультацію для оцінки ефективності лікування.

Переваги прийому ендоваскулярного хірурга в UniClinic

Медичний центр UniClinic має в своєму розпорядженні:

 • Хірургічний стаціонар, до складу якого входять два операційних блока, оснащені обладнанням останнього покоління від визнаних світових виробників.
 • Діагностичне відділення. До послуг пацієнтів — найновітніше обладнання для візуального цифрового обстеження органів та тканин хворого.
 • Сучасну автоматизовану Лабораторію, яка проводить високоточні  дослідження в найкоротші терміни.

У пацієнта є можливість отримати весь комплекс якісних медичних послуг в одній установі, не витрачаючи багато зусиль і часу на переміщення між медичними закладами.

Первинна консультація

Ендоваскулярний хірург в UniClinic, який надає консультації хворим з судинними патологіями, також  проводить безпосередньо хірургічне втручання.
Це - Торія Раміні Гіглаєвич, унікальний спеціаліст з ендоваскулярної хірургії, один із небагатьох фахівців в Україні, який має досвід здійснення внутрішньосудинних операцій будь-якого рівня складності. 
Консультація надасть лікарю необхідні знання про особливості здоров’я пацієнта, що допоможе досягти найкращого результату лікування.

Повторна консультація

Консультація, яку призначено після оперативного втручання, проводиться з метою оцінки стану пацієнта, визначення ступеню ефективності проведеної ендоваскулярної процедури.
У разі призначення консервативного лікування, під час повторної консультації оцінюється результативність терапії. Також, може бути прийняте рішення про необхідність хірургічного лікування.

Онлайн-консультація 

У разі, якщо у пацієнта, в силу якихось причин, немає можливості приїхати на консультацію безпосередньо, UniClinic пропонує скористатися іншим варіантом спілкування з лікарем - в режимі онлайн.
Такі дистанційні прийоми проводить і ендоваскулярний хірург.
Крім того, це зручно, адже не всі пацієнти мешкають безпосередньо в Запоріжжі. Маючи звичайний смартфон, кожен може отримати таку онлайн-консультацію з будь-якого куточка світу.

Але треба розуміти: безпосереднє спілкування з лікарем надасть йому можливість краще оцінити стан пацієнта. Під час фізичного огляду у хірурга можуть виникнути питання, потреба призначити додаткові обстеження, перш ніж приймати остаточне рішення щодо подальшого лікування.

Як потрапити на консультацію до ендоваскулярного хірурга в UniClinic?

Вибравши для себе будь-який з варіантів:

 • Записатися через сайт Клініки: залишивши заявку в електронній формі або зв’язавшись з адміністратором Клініки в онлайн-чаті
 • Зателефонувати за номером 9-103 (безкоштовно з мобільних)
 • За допомогою мессенджера

Графік роботи спеціалістів уточнюйте у адміністратора.

Скільки коштує ендоваскулярна операція в UniClinic? 

Об’єм виконаної ендоваскулярної операції може різнитися в кожному конкретному випадку, ціна залежить від кількості задіяних маніпуляцій, інструментів та використаних стентів. Орієнтовна вартість втручання вам стане відома тільки після консультації з ендоваскулярним хірургом
У разі виникнення запитань зв'яжіться з нами по телефону або залиште заявку на зворотній дзвінок.

до 3% твоя особиста знижка!
Приєднуйся до Viber боту
Отримуй при кожному візиті!