UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Щодня: 08:00 - 20:00

Радіохвильове видалення новоутворень шкіри генітальної зони

Радіохвильове видалення новоутворень шкіри - це сучасний малоінвазивний метод хірургічного лікування, в якому для розрізання тканин і одночасної коагуляції дрібних судин використовуються високочастотні радіохвилі. Під час процедури в тканині генерується тепло, що дозволяє проводити безконтактні розрізи, мінімізуючи пошкодженя навколишніх здорових тканин. Універсальний метод для делікатного і практично безболісного видалення шкірних і підшкірних новоутворень різної природи, в тому числі і в генітальній зоні.

дорослі
діти
виїзд додому
Loading...

Радіохвильове видалення новоутворень шкіри генітальної зони в Запоріжжі

Особливості радіохвильового видалення новоутворень

Радіохвильовий метод (вапоризація) вважається найуспішнішим методом видалення доброякісних новоутворень шкіри і слизових оболонок, в тому числі генітальної зони як жінок, так і чоловіків.
Суть методу полягає у впливі високочастотних радіохвиль на патологічну тканину новоутворень, яка чинить опір їх проникненню, виділяючи тепло. 
До переваг методу відносять:

  • Мінімальна травматичність. В процесі втручання тонкий шар клітин, що знаходяться на шляху хвилі, випаровується, а навколишні здорові тканини залишаються неушкодженими. 
  • Відсутність рубців. Завдяки відсутності впливу на навколишні тканини ризик їх появи зменшується.
  • Безкровність. Високочастотні радіохвилі коагулюють судини, що запобігає можливій кровотечі.
  • Швидке загоєння. Внаслідок малотравматичності період реабілітації і відновлення є коротким.

Види новоутворень генітальної зони

Новоутворення генітальної зони відрізняються за розміром, формою, кольором, текстурою. Вони можуть мати різне походження і клінічні прояви, бути доброякісними, передраковими і злоякісними.
Доброякісні новоутворення мають повільний ріст і зазвичай не становлять загрози для здоров’я і життя людини. Саме вони підлягають радіохвильовому видаленню, для інших потрібні більш радикальні методи. 
Серед новоутворень, до яких може бути застосована радіочастотна хірургія виділяють наступні:

  • Папіломи - викликаються вірусом папіломи людини (ВПЛ),формуються із базального шару епітелію шкіри та слизової оболонки. Мають вигляд куполоподібних або ниткоподібних утворень з гладкою поверхнею тілесного або коричневого кольору. 
  • Кондиломи - є підвидом папілом, саме вони найчастіше вражають генітальну зону. Соскоподібні або бородавчасті утворення рожевого або сірувато-коричневого кольору, які мають схильність зливатися в конгломерати у формі “цвітної капусти”.
  • Фіброми - формуються із сполучної тканини. Безболісні утворення, можуть бути м’якими або щільними.
  • Ліпоми - утворюються із жирової тканини, м’які, рухливі, безболісні.
  • Кератоми - викликаються надмірним ростом рогового шару шкіри. Мають вигляд пігментованих утворень з ороговілою поверхнею.
  • Атероми - виникають внаслідок закупорки сальних залоз, утворюючи щільну кісту.
  • Ангіоми - формуються внаслідок закупорки дрібних судин. Мають характерний червоний або синюшний колір.

Показання до радіохвильового видалення новоутворень генітальної зони

Новоутворення можуть з’явитися в генітальній зоні у жінок - в ділянці статевих губ, піхві і на шийці матки, у чоловіків - зазвичай, на головці статевого члену і крайній плоті. І в тому, і в іншому випадку ураження делікатної області може викликати дискомфорт і навіть супроводжуватись неприємними симптомами - печінням і болем.
Хоча доброякісні новоутворення не становлять небезпеки для здоров’я і життя людини, їх видалення бажане з декількох причин:

  • Попередження ускладнень внаслідок травмування новоутворень генітальної зони через тертя з одягом або під час статевого акту, що може призвести до виникнення кровотечі, інфікування та подальшого розповсюдження.
  • Зниження ризику можливої малігнізації (переходу у злоякісну форму) внаслідок сумнівної етіології утворення і постійного його травмування. 
  • Підвищення самооцінки і якості життя пацієнтів, у яких наявність новоутворення викликає незадоволення в сприйнятті власного тіла.
  • Полегшення симптомів у вигляді печіння, болю, у разі їх наявності.

Особливу увагу слід приділяти утворенням, які змінюють форму і колір, набувають нечітких контурів або збільшуються в розмірах. Це привід негайного звернення до лікаря - тільки спеціаліст може провести фахову діагностику, визначити природу пухлини і призначити лікування.

Протипоказання до радіохвильового видалення новоутворень

Цей метод видалення новоутворень не застосовується у разі:

  • гострих запальних процесів у зоні втручання
  • злоякісної природи утворень
  • імплантованих електронних приладів (кардіостимулятора, інсулінової помпи, наприклад)
  • некомпенсованого порушення згортання крові
  • поточного стану жінки - вагітності, лактації.  

Процес проведення радіохвильового видалення новоутворень

Проведенню процедури передує консультація лікаря. У разі жінок - це лікар-гінеколог, чоловіки звертаються до лікаря-уролога. Під час прийому спеціаліст оглядає проблемну ділянку із застосуванням дерматоскопу, який дозволяє детально вивчити структуру утворення. 
Радіохвильове видалення пухлини призначається у разі впевненості лікаря в її доброякісній природі. У разі сумнівів може бути обраний інший метод резекції новоутворення для можливості подальшого гістологічного аналізу тканини (у разі вапоризації забір достатньої кількості біоптату неможливий через механізм радіочастотного впливу - випаровування).

Радіохвильове видалення новоутворень не потребує спеціальної підготовки. Процедура відбувається в амбулаторних умовах з використанням аплікаційної або ін’єкційної анестезії для комфорту пацієнта. Точковий вплив на пухлину здійснюється через хірургічний електрод за допомогою спеціального апарата, що генерує радіохвилі високої частоти. Після видалення утворення, відповідна ділянка шкіри обробляється антисептиком, може бути накладена стерильна пов’язка.
Все втручання займає від 10 до 30 хвилин, його тривалість залежить від розміру і кількості утворень. 

Відновлення після процедури радіохвильового видалення новоутворень

Хоча відновлення шкірних покривів відбувається дуже швидко, варто дотримуватись деяких рекомендацій. Після процедури не бажано:

  • мочити місце видалення протягом доби
  • мити травмовану ділянку милом, пінкою, гелем для душу до загоєння рани
  • здирати кірку, що може утворитися
  • купатися в басейні або відкритому водоймищі, засмагати протягом трьох тижнів.

Переваги радіохвильового видалення новоутворень генітальної зони в UniClinic

В інноваційному медичному закладі UniClinic процедуру радіохвильового видалення новоутворень шкіри генітальної зони здійснюють досвідчені фахівці:

Таранова Юлія Володимирівна - лікарка-гінеколог другої категорії. Основний напрямок роботи лікарки - проведення амбулаторного прийому пацієнток гінекологічної сфери, під час якого можливе застосування малоінвазивних процедур з діагностичною і лікувальною метою. Юлія Володимирівна майстерно здійснює радіохвильове видалення новоутворень на зовнішніх статевих органах жінки, радіохвильове лікування шийки матки. Лікарка практикує найсучасніші методи лікування гінекологічних захворювань.

Маслєнніков Володимир Володимирович- досвідчений лікар-уролог, основний напрямок роботи якого - діагностика і лікування захворювань сечостатевої системи. Під час амбулаторного прийому здійснює малоінвазивні хірургічні втручання на статевих органах чоловіків, в тому числі радіохвильове видалення новоутворень генітальної зони. В своїй лікарській практиці Володимир Володимирович використовує новітні протоколи і методики лікування урологічних хворих.

Процедура радіохвильового видалення новоутворень шкіри генітальної зони в UniClinic здійснюється за допомогою сучасного апарату ЕХВЧ-200 “Надія-4”, який забезпечує надточний та ефективний вплив на патологічні тканини навіть у складних та важкодоступних ділянках. 

Ціна радіохвильового видалення новоутворень генітальної зони

Базову ціну процедури зазначено в нашому прайсі. Вартість може коливатися, в залежності від виду, розміру, кількості новоутворень, а також анестезії, що буде задіяна. За уточненнями звертайтесь до адміністратора нашої Клініки.

Записатися на радіохвильове видалення новоутворень генітальної зони

Записатися на попередню консультацію спеціаліста і на процедуру радіохвильового видалення новоутворень генітальної зони можливо, скориставшись одним із зазначених способів:

  • зателефонувавши за номером 9-103 (безкоштовно з мобільних)
  • залишивши заявку в електронній формі безпосередньо на сайті
  • за допомогою месенджера.

Радіохвильове видалення новоутворень шкіри генітальної зони - це сучасна, малотравматична та ефективна процедура, яка дозволяє позбутися небажаних утворень без значних ризиків та з мiнiмальним періодом реабiлiтацiї.