UniClinic. м. Запоріжжя,
вул. Покровська, 8
Пн-Пт: 08:00 - 20:00
Сб:
08:00 - 16:00
Нд:
08:00 - 14:00

Консультація проктолога

Поліклініка

UniClinic запрошує пройти діагностику, лікування та реабілітацію патологій, спричинених порушеннями у роботі товстого кишечника, прямої кишки та анусу. 

дорослі
діти
виїзд додому

Проктолог у Запоріжжі, записатися на прийом до проктолога

UniClinic запрошує пройти діагностику, лікування та реабілітацію патологій, спричинених порушеннями у роботі товстого кишечника, прямої кишки та анусу. 

Коли потрібно звернутися до проктолога

Допомога приватного фахівця необхідна у разі підозр на геморой, нориці, анальні тріщини, доброякісні та злоякісні утворення, що мають характерні симптоми:

 • Біль та дискомфорт в області ануса чи прямої кишки після ходьби, довгого сидіння, відвідування туалету. Неприємні відчуття можуть з'являтися періодично або бути постійними.
 • Нехарактерні виділення із прямої кишки: кров, слиз, гній, які можуть залишатися на туалетному папері чи білизні.
 • Нетипові зміни на шкірі та новоутворення в області анального отвору: поліпи, шишки, гнійники, почервоніння, папіломи, кандиломи, тріщини. Вони можуть не викликати дискомфорту у пацієнта, але вимагають обов'язкового огляду лікаря-проктолога, запис до якого відкритий на нашому сайті.
 • Розлади випорожнень: діарея, запор, помилкові позиви до випорожнення, здуття, метеоризм.
 • Випадання гемороїдальних вузлів, що проявляється припухлістю зсередини або ззовні ануса.
 • Травмування куприка, заднього проходу, кишечника, навколоректальної області.
 • Стороннє тіло в товстій кишці, що не вийшло природним шляхом.

Щорічний запис на прийом до проктолога має стати необхідною звичкою для людей старше 40 років. Особливо, якщо вони ведуть малорухливий спосіб життя, страждають на ожиріння або цукровий діабет, мають генетичну схильність до проктологічних захворювань.
Анальна кровотеча, травми кишечника або напади різкого болю вимагають негайного звернення до лікаря.

Підготовка до прийому

 • Напередодні консультації проктолога пацієнту необхідно виключити із раціону продукти, що стимулюють підвищене газоутворення.
 • Безпосередньо перед прийомом потрібно обов'язково випорожнити кишечник самостійно або за допомогою проносних препаратів.
 • Здійснити гігієнічні процедури.

Діагностика та первинний прийом у проктолога

Консультація проктолога в Запоріжжі в UniClinic традиційно починається із запитань пацієнту та огляду. Далі проводиться обстеження за допомогою пальпації. Промацуючи органи пальцями через черевну стінку та задній прохід, лікар визначає зміни анального каналу та відділів кишечника, чи є новоутворення або пошкодження стінок.
За необхідності призначаються:

 • Аноскопія —  через анус вводиться спеціальний прилад (аноскоп),який допомагає лікарю побачити стан прямої кишки, оцінити її зміни та взяти тканини на біопсію.
 • Ректороманоскопія — використовується ректороманоскоп, що дозволяє діагностувати стан слизової оболонки, а також стан прямої та сигмовидної кишки на глибині до 40 см.
 • Колоноскопія — ендоскопічне обстеження, що дозволяє виявити важкі форми патології. Крім діагностичної функції, колоноскопія застосовується для зупинки кровотеч, видалення сторонніх тіл та доброякісних утворень, що мають невеликий розмір. У деяких випадках проведення цієї процедури передбачає анестезію.

Додатково можуть бути призначені забір крові та калу, УЗД, КТ, гідроколонотерапія та озонування кишечника.
У нашій клініці прийом ведуть досвідчені проктологи, у Запоріжжі вони отримали багато позитивних відгуків від пацієнтів. Тому звертаючись до UniClinic, ви можете бути впевнені: ваше здоров'я в руках найкращих спеціалістів у своїй галузі.

Переваги прийому у проктолога в UniClinic

Наша клініка – сучасний медичний заклад, мета якого – повернути та зберегти здоров'я кожному пацієнту. На наших пацієнтів чекають:

 • комфортні умови та доброзичливе ставлення — від першої консультації до перебування у стаціонарі;
 • професійна команда;
 • високотехнологічне обладнання;
 • цілодобове спостереження лікарів за допомогою системи моніторингу Care Station від General Electric (США).

Як записатися до лікаря проктолога у Запоріжжі

Огляд проктолога у Запоріжжі проводиться за попереднім записом. Щоб вибрати та погодити години прийому, зв'яжіться з нашими консультантами за телефоном або залиште заявку через сайт.

Вартість лікування у проктолога у Запоріжжі

Повний перелік послуг проктолога у Запоріжжі, ціни та умови ви можете уточнити у наших консультантів за телефоном або дізнатися в однойменному розділі сайту.

Знижка 3% назавжди!
на всі послуги UniClinic
Приєднуйся до Viber боту